2733
2734
بده مرسی

ninicityshop

این شادمانی که اکنون در دست توست مدت زیادی نخواهد ماند.این دستان نرم کوچکی که دردست تو آشیانه دارد در حالیکه در افتاب قدم می زنی همیشه با تو نخواهد بود، همین گونه این پآهای کوچکی که در کنارت می دود و باصدای مشتاقی که بدون وقفه و باهیجان هزاران سوال از تو می کند تا ابد نیستند.این صورتهای قابل اعتماد که به طرف تو توجه می کنند، یابازوان کوچکی که بر گردن تو حلقه می شوند و لبان نرمی که بر روی گونه های تو فشار می آورند دایمی نیستند.قلب خودت را بر ایشان اارزانی بدار، روزهایشان را از شادی پر کن، در خوشی و شادمانی معصومانه شان شریک باش که طفولیت جز روزی بیش نیست و با چشم بر هم زدنی از دست خواهد رفت❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خانوما خوبید لطفا هرکس میدونه جوابمو بده من فردا موعدمه دیشب ی کم لک دیدم بعد دیشب نزدیکی کردیم دیگه از صبح ام فقط ی لک دیدم تموم میترسم میگم شاید نزدیکی کردم پریودم قطع شد ازصبح استرس دارم چکارکنم کسی بوده اینجوری

کاربر قدیمی ام آینازم😍
به سلاااااام چطوری عزیزم؟؟! بابا کجایی کم پیداااااااااا...حالت چطوره؟! ممنونم از لطفت گلم، اره منم ...

ااا .بسلامتی .فکر میکردم متولد زمستون میشد .منم خوبم .تازه ماه پیش عکس رنگی گرفتم یکی از لوله هام‌چسبندگی داشت باز شد.ولی بازم ۲ ماهه نتیجه نگرفتم .فعلا میخوام برم باشگاه .با پسرمم سرگرمم .دیگه هر چی خدا بخواد.

من خود به چشم خویشتن دیدم که جااانم میرود.
2731
سلام نیلو  خوبی؟ چرا خیلی وقته نیامدی چخبر؟

سلامتی عزیزم .کلا نینیسایت زیاد نمیام .ولی دلم براتون تنگ شده بود گفتم ببینم چیکار میکنین .نینیمون خوبه؟

من خود به چشم خویشتن دیدم که جااانم میرود.
@مادرپنبه88888 ‍  از ته دل دعا میکنم باردار باشی😍❤بشی مامان پاییز ۹۹😍❤ من خودم لک ن ...

آخ قربون اون دل مهربونت برم من چقد حالمو خوب کردی بخدا

خدا کنه باردار باشم از دوا درمون خستم بخدا.🙁

رفتار من به شخصیت خودت بستگی داره .پس خوب باش.
ممنونم دوستان،امروز رفتم زیر دوش اب داغ سینمون ماساژ دادم دیدم رفع شد بعد چندساعت احتمالا شیر مونده ...

خب خداروشکر عزیزم❤🙏

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿
سلام‌  خانوما  خوبین بچه ها تون ازکی غذامیدین   شیرم خیلی کمه دوس دارم غذاشروع کنه& ...

من که انشالله از شش ماهگی🙏

ولی بچه هایی که ریفلاکس دارن میتونن با نظر دکتر از چهار ماهگی هم غذا بخورن😍😍😍

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿
از ی پیج تو اینستا خواستی ادرسش رو بدم بهت 

اره بده😁😁😁

@مادرپنبه88888    

سلاااام قربونت برم👋

شنیدم لک لانه گزینی دیدی❤ چشمت روشن🤩🤩🤩🤩

اااااره من دیدم لک رو، ولی دقیق نمیدونم روز بیستم بود یا نه، چون من دوره هام سی روزه بود احتمالا بیشتر از بیست روز بوده، اگر چند روز بعد از اقدامته انشالله که خود خودشههههه😍😍😍🙏🙏🙏🙏

عزیزم انشاالله که بارداری😍❤

این شادمانی که اکنون در دست توست مدت زیادی نخواهد ماند.این دستان نرم کوچکی که دردست تو آشیانه دارد در حالیکه در افتاب قدم می زنی همیشه با تو نخواهد بود، همین گونه این پآهای کوچکی که در کنارت می دود و باصدای مشتاقی که بدون وقفه و باهیجان هزاران سوال از تو می کند تا ابد نیستند.این صورتهای قابل اعتماد که به طرف تو توجه می کنند، یابازوان کوچکی که بر گردن تو حلقه می شوند و لبان نرمی که بر روی گونه های تو فشار می آورند دایمی نیستند.قلب خودت را بر ایشان اارزانی بدار، روزهایشان را از شادی پر کن، در خوشی و شادمانی معصومانه شان شریک باش که طفولیت جز روزی بیش نیست و با چشم بر هم زدنی از دست خواهد رفت❤
@مادرپنبه88888     سلاااام قربونت برم👋 شنیدم لک لانه گزینی دیدی❤ چشمت روشن🤩🤩🤩🤩 ا ...

قربونت عزیزم.مرسی

روز 12که رفتم سونوی واژینال گفت فولیت چروک شده تخمکت باز شده.یه همچین چیزی.گفت برو اقدام

الان روز بیست هستم.نمیدونم این لکه چیه.خدا کنه همون باشه.مرسی از پاسخگوییت مهربون😍🤗

رفتار من به شخصیت خودت بستگی داره .پس خوب باش.

عزیزم انشاالله که بارداری😍❤

2706