2733
2739
عطسه و سرفه که نوزاد داره من اون انفولانزای سخت رو هم که گرفتم کامل کنار نوزادم بودم البته با ما ...

بردم دکتر  گفت سرما نخورده ولی باید قطره بینی بریزی مرتب دو روز دیگه بیاریش علت سرفش مشخص شه

اخى شير خودتو ميدى؟ برديش دكتر خبر بده لطفا نگرانشم

اره شیر خودمو میخوره.بردم دکتر گفت سرما نخورده قطره بینی بریز دو روز دیگه چه بهتر شد چه نشد بیارش که علت سرفش مشخص شه.بچه شما تو خواب صدا میده؟انگاری همش در حال زور زدنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره شیر خودمو میخوره.بردم دکتر گفت سرما نخورده قطره بینی بریز دو روز دیگه چه بهتر شد چه نشد بیارش که ...

خداروشكر كه سرماخوردگى نبود

اره خيلى زور ميزد

الان بهتر شده هر چى بزرگتر ميشن بهتر ميشه

به رسم رفاقت براى هم دعا كنيم🙏🏻♥️
2731
مامان رها جان پسرتون چه حالتهایی داشت که شک کرده بودید به ریفلاکس وچرا دکترش گفت ریفلاکس نیست

حالت ادامس جویدن،برگشت شیر تو دهنش،بالا آوردن شیر و فس فس بینی یعنی بینیش می گرفت و همش دوست داره شیر بخوره

اما دکتر معاینه کرد گفت رفلاکس نیست برگشت شیر هست به نظر خودمم از زیاد خوردن هست 

اگه شیر رو جهشی بالا بیاره حتما رفلاکس هست من از رفلاکس پنهان می ترسیدم چون دخترم داشت ،برای همین به دکتر گفتم فکر کنم رفلاکس داره که با دقت معاینه کنه😁

لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم 
الان دختره من کلی شیر بالا آورد.کمی سفت تر از شیر بود. قلبم از ترس ریخت. بدجوری اق زد. یعنی ریفلاکسه ...

حالت پنیری داشته شیر وقتی هضم میشه این مدلی میشه دیگه عزیزم .نه بابا هر بالا آوردنی که نشانه رفلاکس نیست

روتفلور فک کنم میشه بدی اینو بهش بازم بپرس  راستش بروشورش رو پسرم روش نقاشی کرد نیست نگاه کنم ...

ونوس جان بعضی از بچه ها به شیر مادر حساسیت میدن یعنی نمیتونن هضمش کنن دل درد میشن. دفعه بعد از دکترش بپرس ببین  ارشان به شیر حساسیت میده یا نه دکتر خودش چک میکنه 

2738
سلام به همه  حتی وقت نمیکنم دیگه بخونم 😁😁😁 عکس پسر ریحانه جون و دختر زهرا جون رو هم ندیدم ...

وضع منم همینه فاطمه جون طفلک دخترم 😥

من خیلی مادر مضخرفی شدم براش 😔

سلام بچها خوبین امیدوارم همگی مامان بشین ب خوبی وخوشی....بچها اگ میشه برام دعا کنین وهرکی این پست میخونه خیلی محتاجم دعا کنین منم میخام اقدام کنم چندماه دیگ یاقبل عید ایندفه بارداری سالمی داشته باشم خیلی حالم خرابه  محتاج دعاتونم باتشکر

خيلی محتاجم به دعاتون لطفا برام دعا کنيد ممنون ميشم
2706