2733
2739
ای جانم فکرمون پیش توعه.....تا کی قراره صبر کنی؟! منظورم تا هفته چندمه؟!

میدونی زهرا جون با اینکه وزنشم بدک نیس، من اصن وزنش مهم نیس برام ، میخوام هفته رو پر کنم تا بیاد، یعنی حداقل ۳۸ رو پر کنم...

دکترم خواست مرخصم کنه چون دفع پروتئینم کنترل شدس، ورمم کمتر شده برای عفونت پوستمم یه مایع داده با اون خودمو پاک میکنم ولی بلند شدنی مایع دفع میکنم که دیگه ترجیحا موندم تو بیمارستان😓 واقعا خسته شدم اینجا مدام دلم اشوبه...

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿
عزیزم❤❤❤😢😢😢 ان‌شالله به موقع میاد  ناراحت نباش که نینیه لپو و نرمت ناراحت میشه

🥺🥺🥺🙏🙏🙏

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم....میفهمم اول از همه باید بهت بگم اینکه ناراحتی و سعی کردی ناراحتیتو سر ظرفای نهار خالی کنی ا ...

خدا دلت رو شادکنه ک تمام سعیت رو میکنی هممون رو اروم کنی و انرژی مثبت میدی😍

از ته دلم ارزو میکنم بسلامتی زایمان کنی واقعا انسان شریفی هستی میبینم تاحاییکه ک میتونی جواب همه رو میدی و بهمه روحیه میدی خیلی ماهی رویالی ممنون واسه تامیکت منی ک خواهر ندارم اینجا خیلی ب دردم خورد

ببخشید اگر ناراحتتون کردم

دخترنازم ۱۸ آذر میای بغلم😍
خدا دلت رو شادکنه ک تمام سعیت رو میکنی هممون رو اروم کنی و انرژی مثبت میدی😍 از ته دلم ارزو میکنم ب ...

ای جانم عزیزمی😍😍😍😍

این چه حرفیه گلم،همش وظیفست....من نذر کردم اگه خدا بهم نینی بده اینجا هر مامان بارداری که دلش درد و دل و کمک و انرژی مثبت خواست مثل خواهر به حرفاشو گله هاش و درد و دلاش گوش کنم تا باهم به آرامش برسیم🥰😘 بنظرم خدا همدلی با بنده هاشو خیلی دوس داره😇❤️

خیلییییی خوشحالم که سرسوزن حس خوب درت ایجاد شده...گرچه خودم از کنار شماها بودن بیشتر انرژی میگیرم تا بخوام به کسی انرژی بدم😅😅😃👌🏼 دوستتون دارم خیلی زیاد❤️❤️❤️ همتونو از دممممممممممم💘

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
2731
میدونی زهرا جون با اینکه وزنشم بدک نیس، من اصن وزنش مهم نیس برام ، میخوام هفته رو پر کنم تا بیاد، یع ...

الهی عزیزم...خداروشکر که همه چیز کنترل شدست.....یکمی ته دلم قرص شد

عجیبه که مایع دفع میکنی...مگه کیسه آبت آسیب دیده؟! دکتر چی گفت گلم؟؟؟؟؟

خییییییلی کار خوبی کردی موندی بیمارستان آفرین به تو مامانه فداکار❤️❤️❤️❤️❤️

...

طبق تیکرت ۴روز مونده ۳۸ پر بشه اره؟!

بعدش منتظر میمونی بازم تا دردای طبیعی یا میری برای سز؟؟!

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
الهی عزیزم...خداروشکر که همه چیز کنترل شدست.....یکمی ته دلم قرص شد عجیبه که مایع دفع میکنی...مگه کی ...

اره زهرا جون کیسه سوراخ شده دائم لیک دارم😥

اره تقریبا چهار روز مونده انشالله، والا دکترم با سز موافقه چون فشارم بالاست و دفع پروتئین دارم، خودم گفتم بازم صبر کنیم تا بعد پشیمون نشم، دائما زیر ان اس تی هستم و خیلی عذاب میکشم ولی توکل بر خدا انشالله خودش هممونو کمک کنه🙏🙏🙏

اره زهرا جون کیسه سوراخ شده دائم لیک دارم😥 اره تقریبا چهار روز مونده انشالله، والا دکترم با سز موا ...

به دکترت اعتماد کن....مهم سلامتی جفتتونه عزیزم قسمت هرچی باشه همون میشه❤️🙏🏼 غصه نخوری یوقت خواهررررری🥺😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 دورت بگردم

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
به دکترت اعتماد کن....مهم سلامتی جفتتونه عزیزم قسمت هرچی باشه همون میشه❤️🙏🏼 غصه نخوری یوقت خواهررر ...

فدای دل پاک و قشنگت بشم که انقدر به فکر همه هستی مامانیه قشنگ قشنگ❤❤❤🙏🙏🙏🙏😘😘😘😘

2740
ببخشید عزیزم اینقدر گرفتار هستم😄😄 بله با نینی خونه ایم خداروشکر❤❤❤

خداروسکر بسلامتی و بخیر و خوشی تموم شد همه چیز

راستی وزن پسرت با جیزی ک اخربن سونوت گفتن یکیه؟

یعنی منم الانا برم سونو وزن و دقیق میگه بنظرت

اره زهرا جون کیسه سوراخ شده دائم لیک دارم😥 اره تقریبا چهار روز مونده انشالله، والا دکترم با سز موا ...

عزیزم ان شالله مشکلت حل میشه و خیلی زود و بموقعش  در صحت و سلامت کامل نینی ب بغل میری خونه

توروخدا یادت باشه منو هم دعاکنی 😍😊😘

ای جااانم الهی قربون پاهای ک‌شولوششش😍😍😍😄😄 من تجربه ندارم ولی فقط قربون پاهاش میرم فعلا تا بچه ه ...

❤😍😍😍

این شادمانی که اکنون در دست توست مدت زیادی نخواهد ماند.این دستان نرم کوچکی که دردست تو آشیانه دارد در حالیکه در افتاب قدم می زنی همیشه با تو نخواهد بود، همین گونه این پآهای کوچکی که در کنارت می دود و باصدای مشتاقی که بدون وقفه و باهیجان هزاران سوال از تو می کند تا ابد نیستند.این صورتهای قابل اعتماد که به طرف تو توجه می کنند، یابازوان کوچکی که بر گردن تو حلقه می شوند و لبان نرمی که بر روی گونه های تو فشار می آورند دایمی نیستند.قلب خودت را بر ایشان اارزانی بدار، روزهایشان را از شادی پر کن، در خوشی و شادمانی معصومانه شان شریک باش که طفولیت جز روزی بیش نیست و با چشم بر هم زدنی از دست خواهد رفت❤
خیلی خوبه که برو بخت خوش بگذره عزیزم مواظب خودت باش بیرون میری⁦☺️ راستی کدوم حرم؟؟؟امام رضا یا ح ...

حرم امام رضا عزیزم

چششششم حتما همتون رو یاد میکنم و نماز حاجت و زیارت میخونم از طرف همگی و منم محتاج شدیدم ب دعای شما دوستای نازنینم هستم🌷😍

همون خون جمع میشه عزیزم ازبس ماهن این نی نی ها همه چیزشون روئه😍😍😍😍

والا آنقدر پوستشون نازک و حساسه همه چی معلومه😄

این شادمانی که اکنون در دست توست مدت زیادی نخواهد ماند.این دستان نرم کوچکی که دردست تو آشیانه دارد در حالیکه در افتاب قدم می زنی همیشه با تو نخواهد بود، همین گونه این پآهای کوچکی که در کنارت می دود و باصدای مشتاقی که بدون وقفه و باهیجان هزاران سوال از تو می کند تا ابد نیستند.این صورتهای قابل اعتماد که به طرف تو توجه می کنند، یابازوان کوچکی که بر گردن تو حلقه می شوند و لبان نرمی که بر روی گونه های تو فشار می آورند دایمی نیستند.قلب خودت را بر ایشان اارزانی بدار، روزهایشان را از شادی پر کن، در خوشی و شادمانی معصومانه شان شریک باش که طفولیت جز روزی بیش نیست و با چشم بر هم زدنی از دست خواهد رفت❤
عزیزم ان شالله مشکلت حل میشه و خیلی زود و بموقعش  در صحت و سلامت کامل نینی ب بغل میری خونه تور ...

قربونت بشم من،چشم،تو هم من و جوجمو تو دعاهات یاد کن😍😘😘😘🙏🙏🙏

مرسی❤❤❤ تو این ۸ روز به اندازه ۸ سال پیر شدم😔😔😔 خداروشکر تموم شد و دعا میکنم گذر هیچ بچه ای به ا ...

الکی نیست که بهشت زیر پای مادراست😍❤

انشاالله 

2706