2737
2734
دکتر اتفاقا برام نوشت  چون آب کیسه زیاد بود گفت یه وقت خدایی نکرده نترکه زودرس بشم 😢😢😢

خب بزن اگه نوشته...سرخود تغییر نده دستورات دکترو

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به من گفت آزمایش نمیخواد صبر کن تا دو هفته دیگه سونو مجدد بده چون معده بچه مشاهده شد  عکس سونو ...

بابا به پیر به پیغمبر  من اصلا مقاله نذاشتم!!! من جدول آب دورجنین رو گذاشتم فقط لینکشو.....حالا بغلش ی مقاله ی دیگه بوده من بی تقصیرم بخدا...😢 خودممحتی نخوندم اصلا ببینم چیه..من فقط جدولش رو نگاه میکنم

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
2728
من الان هر هفته باید برم ویزیت

اخی عزیزم تو دیگه هفته های اخری😍🙏🙏🙏

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿
Reyhoon....جان.....اگه تنبلی باشه؟؟یعنی میتونم باردار شم ؟؟؟خیلی راهی داره؟؟؟   شوشو خیلی نی ن ...

سلام..حداقل یکسال اقدام داشته باش بدون جلوگیری بعد بشین به این چیزای بد بد فکر کن دختر😇💕

هیچ مشکلی هم نداشته باشی همین فکر وخیال خودش ناباروری موقت میاره حواست باشه

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
سلام دوستان من امروز رفتم nst و سونو و ویزیت آخر دکتر واسه دوشنبه دیگه ۲۹ مهر بهم وقت زایمان داد🙊تو ...

هورااااا...نینی جدید داریمممم...تبریککککککک

بیخبر نذاری مارو...بعدش بیا تعریف کن مو به مو🌸🌸🌸🌸

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
2740
اخی عزیزم تو دیگه هفته های اخری😍🙏🙏🙏

اره خداروشکر دیگه اخراشه امروز روز آخر کارم بود دیگه مرخصی هامو رد کردم

البته هنوز هم کلی کار دارم باید انجام بدم از جمله اتلیه 😁😁

لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم 
😂😂😂😂😂😂حرص نخور عزیزم

بابا من الان دوباره رفتم لینکو دیدم

نوشته فقط جدول میزان مایع آمینوتیک در هفته های مختلف!!!! اصلا مقاله نداره 🤔🤔🤔

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
اصلا غلط کردم گفتم رویالی جون گذاشته 😜😜😜 خودم یه جا خوندم عزیزم   تو حرص نخور 😁😁

خاک بر سرم دور از جوووون عشقم❤️❤️❤️❤️❤️ این حرف رو نزن عزیز دلی شما😘😘😘😘😘😘میبوسمت

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
2706