2752
2734
این هفته آخر بود من چهارشنبه ها به خاطر اون پروژه که گفتم وحشتناک سرم شلوغه  الحمدلله از چهارش ...

واقعاااا😠 خداروشکر بالاخره میشینی خونت و یکمم جوجت استراحت میکنه طفلی😡

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زیاد فکر نمی کنم هر چند میدونم بعدا پشیمون میشم اگه نرم 😁

آره آره حتما برو انشالله😍

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿
2731
اصولا تا وقتی خونریزی باشه چون فشار پایین تره و خونرسانی سر ارومتر😁رنگ گیری دیرتر و ضعیفتر میشه، من ...

انشاالله 

منم که نمیرم 😂 اخه تا حالا موهامو رنگ نکردم فقط دو بار  هیات لایت کردم 

لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم 
انشاالله  منم که نمیرم 😂 اخه تا حالا موهامو رنگ نکردم فقط دو بار  هیات لایت کردم

چه کار خوبی کردی توووو👏👏👏 منم میخوام برم فقط و فقط یک تیکه هایلایت روی موی خودم اونم جلوی سرم در بیاره، کل موهام رنگ مال خودم شده بلند مشکی راضیم😍

چه کار خوبی کردی توووو👏👏👏 منم میخوام برم فقط و فقط یک تیکه هایلایت روی موی خودم اونم جلوی سرم در ...

منم راضیم 

همسر هم میکه ولش کن موهاتو خراب نکن رنگ خودش رو نگه دار

لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم 

🖐آهااااای مامانای تازه🤱🤱 چرا عکس جوجوهاتونو نمیذااااارین😁

الان نمیدونم کی خونریزیم قطع میشه!! یعنی مثلا ۱۰ روز؟ یا ممکنه ۱ ماه هم بشه؟ میخوام میان دیدنم ...

اره منم خیلی دلم میخواد رنگ کنم ولی گفتم ایشالا برا 40 روزگی بچه ک خواستم مهمونی بگیرم اونموقع میرم رنگ میکنم تغییر کنم دیگه