2737
2739
بچه ها بعد زایمان تا چندوقت مو رو رنگ کنیم رنگ نمیگیره؟؟ اول میخواستم هفته اخر رنگ کنم ولی منصرف شدم ...

اصولا تا وقتی خونریزی باشه چون فشار پایین تره و خونرسانی سر ارومتر😁رنگ گیری دیرتر و ضعیفتر میشه، من خودم بعد چهل روز میرم، هم کامل سرپا شدم،هم انشالله برا جشن چهل روزگیش اماده میشم😝🤗🤗🤗❤❤❤🙏🙏🙏

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿
عزیزم تاریخ من و شما مثل همه  من حوصله اریشگاه ندارم میخوام خودم رنگ بگیرم بذارم  ...

کی میخوای بذاری؟  منم تقریبا سبزه   هستم   سبزه روشن 

رنگای نسکافه ای  دودی    قهوه ای تیره و روشن   مخصوصا توش لایت استخوانی   باشه  یبار بلوند کامل   کردم خیلی خوب بود ولی پدرموهام در اومد

ای دادبراسیری کزیادرفته باشدصیادرفته باشددردام مانده باشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دو هفته پیش آزمایش gtt دادم، البته بگم توی طول اون هفتش خیلییی ناپرهیزی کردم، قند ناشتام شد ۱۰۰ ق ...

الهی عزیزدلم😍 اینی که گرفتی این هفته عالیه🙏👏👏👏 برای gttرنج نرمالش به ترتیب ناشتا و یه ساعته و دو ساعته اینه 98......181.....150

قند زیاد به هفته قبلت ربطی نداره، خیلی جدی بگیرش حتما، البته الان خوبی خداروشکر و مشکلی نیس☝️ ولی پیش دکتر رفتی، اگر اگر اگر باز گفت انسولین بگو متفورمین مصرف کنی چطوره؟ 

❤ روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی و قد میکشی، روزی خواهد رسید که من حسرت امشب هایی را خواهم خورد که با سردرد و گردن درد و اعصاب خراب...به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد...آری،،،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد.........😪❤                                                       🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 به خودم افتخار میکنم که از وزن ۱۱۷.۵ کیلوگرم به وزن ۷۸ کیلوگرم رسیدم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻خدایا شکرت بابت دو تا گل پسرام😍😍اهورا جانم و ارسلان جانم😍😍🧿🧿
2728
اگه تو ماه اقدام ،به بچه شیر یدیم خطرناکه؟ بچه ها من ۳۷ سالمه.ویکی دارم و بازم میخام.میخام تاسنم زیا ...

نه عزیزم سنت خوبه، ازمایشای غربالگری و اینام میدی اصن نگران نباش، حتما هر چی زودتر نی نی بیاری بهتره😍 تا وقتی باردار نشدی میتونی به جوجت شیر بدی ولی مشکل اینجاس که ممکنه پرولاکتینت بالا باشه به خاطر شیر دادن و اصن اقدامت بی نتیجه بمونه، سن بچت که خوبه، به نظرم شیر و قطع کن و به اقدامت فک کن🤗❤🙏

سلام مامانای گل خوبین نی نی توی دلیاتون خوبن 

یه سوال برای اینکه بچه تکون بخوره چیکار کنم  چیز شیرین خوردم به پهلو دراز کشیدم ولی تکون نمیخوره به طرف راست شکمم خودشو سفت کرده خیلی میترسم

الهی آن ده که آن به.🙏🏻🙏🏻الهی توکل به تو☺️☺️
بچه ها من بالای شکمم زیر قفسه سینه ام امروز هی میگیره و ول میکنه هی باید نفس عمیق بکشم تا خوب بشه 😥 ...

نگران نباش احتمال زیاد به خاطر فشار رحم به دیافراگمه  

کاملا صاف بشینین 

لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم 
2738
نی نی منم دیروز بدنیا امد..۳ کیلو بود دقیقا ۳۸ هفته کامل...

ای خدااااااااا مبارک باشه😍😍😍🥳🥳🥳🥳🥳🥳

انشالله قدمش خیر باشه و خوشبخت زیر سایتون زندگی کنه🤗🤗❤❤❤🙏🙏🙏🙏

اگه تو ماه اقدام ،به بچه شیر یدیم خطرناکه؟ بچه ها من ۳۷ سالمه.ویکی دارم و بازم میخام.میخام تاسنم زیا ...

نه چه خطری!؟

این همه بچه شیر به شیر به وجود اومدن اتفاقی افتاده براشون مگه 😳

لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم 

تبدیل عکسای خانگی به آتلیه ای

مامانا ماهگردای نی نی هاتون رو به من بسپارین.

@studiooonline تلگرام

arad.ash7 پیج اینستا

باماهمراه باشید🌹

تبدیل عکساے خونگـــے به آتلیه اے.آتلیه آنلاین آراد.آدرس پیجم arad.ash7
اتفاقا امروز از صبح مچاله نشسته بودم پشت میز 

اصن باید بزنمت که هر حرفی بهت زدم گوش نکردی توووووووو😡😡😡😠😠😠😠😠😠😡😡😡

اصن باید بزنمت که هر حرفی بهت زدم گوش نکردی توووووووو😡😡😡😠😠😠😠😠😠😡😡😡

این هفته آخر بود من چهارشنبه ها به خاطر اون پروژه که گفتم وحشتناک سرم شلوغه 

الحمدلله از چهارشنبه بعدی دیگه من نیستم 

رییسم گریه اش گرفته بود هی میگفت فاطمه تو بری من چی کنم؟؟؟؟ 

2706