2733
2739
دوستان من هفته پیش بعده نزدیکی لک دیدم صبحش رفتم سونو نوشته بود ساختار بدون اکو نشانگر ساک حاملگی مخ ...

من😁

۶ هفته و ۶ روز رفتم سونو

جنین نبود

فقط زرده بود 

و ساک با حاشیه نا منظم

سنش هم ده روز کمتر بود

دو هفته بعد رفتم اوکی بود همه چی 

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
چه خوب 😃😙 کی بشه ما به اونجا که شما هستی برسیم.اوووووووووووو...وه😂😂😂

اینقدر زود میگذرهههههههههه

وقتی که داری میری زایمان کنی همش مثل فیلم از جلو چشمت رد میشه

خیلی قشنگه 😢😢😢😢😍😍😍😍

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله يازده هفتم تموم ميشه امروز تيكر نزدم چون نميدونم چيه هنوز🙈 اول برم ان تي حداقل يه احتمالي بده ...

کی میری ان تی؟

الان ۶ ماهه اقدامم.اوندفعه داروهامو مصرف کردم تو سونو وضعیتم خوب بود ولی نشد .اینماهم دارو میخورم.چه ...

نیلو اگه همسرت قبول نمیکنن یه تقویتی بده بهشون

دکتر به همسر من اورامین-اف داد

عالی بود

اصلا اینقدر سرحال بود باهاش وقتی هم حامله شدم همونجوری ادامه داد به خوردنش

2731
سلامم مبارکه..منم فردا میرم آنومالی..ولی شکمم خیلی کوچیکه..خودم کلا لاغرم الانم همه تعجب میکنن تو ما ...

ممنونم.اتفاقاازمن بزرگه همه میگن ماه پنج اینقدبزرگ ماشاالله از اول بارداری تا الان ۸کیلواضاف شدم.شایدخودت لاغری اینجوریه

روزشنبه ی دردوفشارزیاد زیردلم وتوواژنم داشتم رفتم‌دکتربرام شیاف پروژسترون وایزوپرین دادگفت یاعفونته یااحتمال زایمان زودرس هنوزم ی‌کم دردتوپهلوهام دارم آزمایش دادم‌می گم احتمالاهمون عفونته ادراره ولی سونودیروزخوب بودخداروشکر

2738
دیروزرفتم۱۷هفته و۶روزبود بچم تکون نمی خورد ب سختی جنسیتشوفهمید.دکترگفت باید شیرینی میخوردی تا خوب تک ...

اخی عزیزم خدا برات حفظش کنه خودت تکوناش رو حس میکنی؟

در دلم آشوبی ست که خدا داند و من😔😔
چشم حتما ادم سر اولی ذوق و شوق و وقت بیشتری داره

دوق دومی هم مثل اولیه😍😍😍 ولی وقتش واقعا فرق داره😁😁😁

اینقدر زود میگذرهههههههههه وقتی که داری میری زایمان کنی همش مثل فیلم از جلو چشمت رد میشه خیلی قشنگ ...

راس میگی...حدس میزنم اینطوری باشه ولی اینجور چیزا وقتی به خوشی تموم میشه بعدش برمیگردی مرورشون میکنی شیرینن فقط😕 همون موقع استرس داره حال نمیده😅😅😅😅😂😂😂

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
2706