2733
2734
عنوان

بهترین عکس گالریتون که حالتون رو خوب می‌کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 835 بازدید | 66 پست
ای جان جان جان

عزیزی😘

دختر داشتن یعنی زندگیت یهو صورتی میشه!    دختر داشتن یعنی کمدی پراز لباسای خوشرنگ  دختر داشتن یعنی اتاقی پراز عروسکای ریزو درش .                                                        دختر داشت یعنی پچ پچ های شبانه مادرو دختری کناریه تخت کوچیک وخوشگل!             دختر داشتن یعنی یه کشو پر از گل سرهای رنگ رنگی...                                                       دختر داشتن یعنی لاک های رنگ وارنگ...        خنده هایی از ته دل،موهای بلند،دامن های زیباو...                                                        در یک کلام دختر داشتن یعنی عشق ...          پرنس زیبای من دختر قشنگم یسنا👑👑👑👸👸👸     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
پسرم دوسال و نیمشه از بین همه عکسایی که تا الان داره عاشق این خندشم

ای جوونم خدا حفظش کنه

دختر داشتن یعنی زندگیت یهو صورتی میشه!    دختر داشتن یعنی کمدی پراز لباسای خوشرنگ  دختر داشتن یعنی اتاقی پراز عروسکای ریزو درش .                                                        دختر داشت یعنی پچ پچ های شبانه مادرو دختری کناریه تخت کوچیک وخوشگل!             دختر داشتن یعنی یه کشو پر از گل سرهای رنگ رنگی...                                                       دختر داشتن یعنی لاک های رنگ وارنگ...        خنده هایی از ته دل،موهای بلند،دامن های زیباو...                                                        در یک کلام دختر داشتن یعنی عشق ...          پرنس زیبای من دختر قشنگم یسنا👑👑👑👸👸👸     

السلام علیک یاعلی ابن موسی الرضا💔💔اومدم تاببینم لحظه ی عاشق شدنو به دلم افتاده بودصدازدین آقامنو،دل تنهاموآوردم بایه دنیادلخوشی کمترازآهوکه نیستم میشه ضامنم بشی،اومدم همسایه های پاپرت رو دون بدم دلمو رو دست بگیرم تابهت نشون بدم،روبه روی گنبدت سجده کنم سلام بدم خسته نیستم اگه من از راه دوری اومدم💔💔روبه روت بی اختیاردوباره زانوبزنم میون گریه بگم غریب ودربه درمنم، توروشاهدبگیرم که باخداحرف بزنی میدونم که دست رد بازبه سینم نمیزنی، میدونم شفاعت بی منتت زبون زده به همین امید دلم به مشهدتواومده،توکه اسمت باغم نقاره ها روی لب هاست همه ی صحن طلات ردپای فرشته هاست،دست خالی هیچکس ازدرخونت نمیره یارضا رضامیگم تاقلبم آروم بگیره💔💔 (یاضامن آهوحاجت منم بده ضامن منم بشو)😢😢😢
ای جوونم خدا حفظش کنه

قربونت  

پسر یعنی یه اتاق پر از اسلحه و توپ و ماشین اسباب بازی  پسر یعنی دوچرخه سواری بدون ترس پسر یعنی یه کمد کفش و کلاه و لباس اسپرت  پسر یعنی کراوات و پاپیون کت کوچیک مردونه  پسر یعنی بوی مردانگی در حین کودکی  پسر یعنی یه نمونه کپی شده سایز کوچیک از عشقت  پسر یعنی تکیه گاه مادر  پسر یعنی امید آینده پدر  پسر یعنی ولی عهد خونه  من و بابایی عااااااااشقتیم شاهزاده کوچولوی من
2738
اتاق خودمه البته 😄

کو‌عکس

میگن تو بهشت یه ظرف بزرررگ سیب زمینی سرخ کرده هست ،هر بار که برمیداری...یه فرشته دستت رو نوازش میکنه و میگه: عزیزم با خیال راحت  بخور! زیاد درست کردیم برای خورشت هم  نیست     

این

خدایا نه بهم پول دادی😒 ن اخلاق دادی😒 ن جذابیت دادی😒 ن شوهر با شعور دادی😒 تو ایرانم ب دنیا اومدم. خداوکیلی بگم خدایا شکرت! خودت خندت نمیگیره😢😆 نمیگی الناز بسه😂😂انقد تیکه ننداز😒😂 هر کی اذیتم میکنه و دلمو میشکنه ؛تو بجاش روز ب روز خوشبخت ترش میکنی😡😓 اونوقت کافیه یک نفر یک آه کوچیک از من بکشه میزنی کجم میکنی😢 خدایا چرا ب پرونده های من رسیدگی نمیکنی نوکرتم😥😢
کو‌عکس

همون ریسه ها که گذاشتمو قشنگم راستی سلام  😍

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))

حال این روزای لنااا...  

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
2706