2737
2734
عنوان

بهترین عکس گالریتون که حالتون رو خوب می‌کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 835 بازدید | 66 پست
ووووی چقدر خوشمزه این شما.... وای دلم آب افتاد.... جووون... بدویین بغلم بدزدمتون فرار کنیم...

ممنون گلم للطف داری ، ان شالله خدا از اینا خوشمزه تر نصیبتون کنه ! گلم شما بودی منتظر نینی بودی ؟؟

💖💖💖 الهم صل علی سیدنا محمد و علی آله و صحبه و سلم 💖💖💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون گلم للطف داری ، ان شالله خدا از اینا خوشمزه تر نصیبتون کنه ! گلم شما بودی منتظر نینی بودی ؟؟

مرسی گلم.. نه من مجردم هنوز... ❤❤❤

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
مرسی گلم.. نه من مجردم هنوز... ❤❤❤

وای ببقشید اشتباه گرفتم ، ی ساعته دارم دعات میکنم دوقلو باردار بشی خخخخخ

2731
وای ببقشید اشتباه گرفتم ، ی ساعته دارم دعات میکنم دوقلو باردار بشی خخخخخ

الهی قربونت برم... اتفاقا دعای خوبیه... زودی عروس شم سریع دلم میخواد مامان شم دگ سنم بالاست... فدات شم...

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
الهی قربونت برم... اتفاقا دعای خوبیه... زودی عروس شم سریع دلم میخواد مامان شم دگ سنم بالاست... فدات ...

به حق همین ماه پر خیر و برکت ، خدا ی آدم خوب و مومن و پولدار سر راهت قرار بده عزیزم که خونه مستقل داشته باشه و خییییلی از مامانش اینا هم دور باشه .

به حق همین ماه پر خیر و برکت ، خدا ی آدم خوب و مومن و پولدار سر راهت قرار بده عزیزم که خونه مستقل دا ...

الهی قربونت برم عزیزم... ان شاالله شماهم در کنار همسر و دوقلوهاتون تا ابد شاد و سلامت و خوشبخت باشید🌹🌹🌹🌹