2737
2739
عنوان

چاقی صورت با خوردن ژلاتین

8848 بازدید | 10 پست

سلام خانوما. ببخشید کسی تجربه ی چاق کردن صورتو داره؟ من شنیدم با پودر ژلاتین بدون قند میشه صورتو چاق کرد. اگه تجربه ای دارین ممنون میشم بگین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم دوست دارم صورتم پرتر بشه😥ولی اندامم چاق نشه

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐
منم دنبال راه حلم فعلا دو روزه شروع کردم نتیجه بگیرم تاپیک میزنم حتما

سلام خانومی از خوردن پودر ژلاتین برای چاقی صورت نتیجه ای دیدی؟

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.              انتقالی شغلیمو گرفتم و  نامزد شدم و اینکه صاحب یه خونه ی عالی و شیک شدم.  
سلام خانومی از خوردن پودر ژلاتین برای چاقی صورت نتیجه ای دیدی؟

پودر ژلاتین نخوردم. یه مدت خراطین زدم که خیلی جوش زدم گذاشتمش کنار. بعد از کپسول ویتامین  e استفاده کردم بد نبود همزمان ماساژم میدادم یه مدتم خیار رنده کردم گذاشتم. در کل خیلی جزیی تغییر کردم یه هوا صورتم پرتر شد

پودر ژلاتین نخوردم. یه مدت خراطین زدم که خیلی جوش زدم گذاشتمش کنار. بعد از کپسول ویتامین  e است ...

مرسی گل.

من دیروز یه خانمه دیدم بهم گفت که صورتم لاغر لاغر بوده ...صبحانه پودرزلاتین با آب خوردم قشنگ چاق شد...حالا خواستم ببینم که شما چه کرده بودین..تشکر از پاسخ‌.

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.              انتقالی شغلیمو گرفتم و  نامزد شدم و اینکه صاحب یه خونه ی عالی و شیک شدم.  
2738
فدات. امتحان نکردم ژلاتین رو .راغب شدم امتحان کنم ممنون

خودمم رفتم خریدم که امتحان کنم.....ولی گرونه....یه بسته کوچولو ۱۰ هزارتومن داد بهم عطاری....