2737
2734
عنوان

عفونت زنان

163 بازدید | 21 پست

سلام،خوبین بچه هاای مشهد لطفا یه متخصص زنان خوب معرفی کنین برا عفونت برم پیشش دکتر خودم نیلوفر نظرزاده هست وقت نداره،زخم شده اونجام خیلی میترسممم😭😭😭پریود هم شدم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
عسل طبیعی واژینال کن تو اب بتادین بشین

وای نه هفته پیش جمعه عفونتم شروع شد همینکار و کردم داغونم کرد صبح بیدار شدم خط لبم و کف دستام و پاهام میخارید فقط انگار کهیر زده بودم 

2738
از کجا متوجه شدی زخم شده؟عفونت داری؟

اره عزیزم عفونت زیاد داشتم پماد واژینال استفاده کردم یک هفته دیشب تموم شد حالا اون پایین قسمت هفتی اونجا زخم شده مثل آفت اونجوری زده حالا بعداظهر هم پریود شدم

چطور فهمیدی ؟؟؟؟

عزیزم جمعه پیش سوزش و خارشم شروع شد عسل واژینال کردم و دوباره نصف شب شروع شد باز عسل زدم صبح بیدار شدم خط لبم و کف دستام و پاهام کهیر زده بود و میخارید عجیب رفتم دکتر ومعاینه کرد و گفت عفونت زیاد داری پماد واژینال داد و قرص مترونیدازول استفاده کردم دیشب پماد تموم شد ولی دیدم قسمت هفتی پایین میسوزه با آینه نگاه کردم دیدم زخمه مثل آفت البته چند روز پیش هم کلاا داخل دهنم زیر لب بالا و زیر زبونم آفت زده بود 

2706