2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فک کردم غذاس🤣

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن

قیمتش جدیدا تحت تاثیر دلار بالای یه میلیون شده 

عالی البته خودم استفاده ای نداشتم 

ولی خیلی از بیوتی بلاگر های خارجی انتخاب توصیشون رو این عطر بود 

📍 ایـن حسـاب کـاربـری واگـذار شـده اسـت 📍
2738

عزیزم قبمتش حول و حوش صد ...صد و بیست یورو هست اصلش هم گیر نمیاد ایران مگه اینکه جای مطمین و خوبی سراغ داشته باشی

اما بوش محشره من که سالهاست عطرم همینه البته تابستونا چنس رو میزنم پاییز و زمستونها کوکو

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

خيلي خوبه خيلي خوشبو مال برند chanel خيلي خوشبو ولي خيلي قديميه من نيمه دوم دهه ٨٠ ميزدمش زمان دانشجوييم ، الانم فكر كنم خيلي گرونه اگه برات قيمتش مهم نيست بگير وگرنه يه عطري بگير كه نزديك باشه به بوي اون 

مِي بخور، منبر بسوزان ، مردم آزاري مكن 🌹
من میخام بدون جعبشو بگیرم 350 گفتن.صلاحه؟

فیکه حتما 

بنظرم برند با قیمت مناسب بگیری بهتره تا اینکه جنس تقلبی بگیری 

میتونی یکمم روش بزاری لالیک بگیری 

📍 ایـن حسـاب کـاربـری واگـذار شـده اسـت 📍
فک کردم غذاس🤣

منم گفتم کوکوی چی هست 

خخخ

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
2706