2737
2739
ببین رو کاغذ اسم مینویسی میری تا ساعت ۴ که منشی میاد .منشی که اومد میرید داخل و طبق اون اسم بهت شمار ...

سلام عزیزم بی زحمت شماره تلفن دکترروبهم میدی منم میخوام برم

ان شاالله همه به حاجتشون برسن
سلام عزیزم بی زحمت شماره تلفن دکترروبهم میدی منم میخوام برم

دکتر الان ایران نیست گفته بودند از اردیبهشت زنگ بزنیم .هفته پیش منشیش زنگ زدم گفت با این شرایط پیش اومده معلوم نیست دکتر کی بیاد .باز از خرداد شروع کن به زنگ زدن .۸۸۹۰۵۵۳۰

خدایا بعد هفت سال نی نی دادی ولی زودهم گرفتی بازهم حکمتتو شکر😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر الان ایران نیست گفته بودند از اردیبهشت زنگ بزنیم .هفته پیش منشیش زنگ زدم گفت با این شرایط پیش ا ...

سلام جانم امروز داشتم اطلاعات میگرفتم برای دکتر رفیع دیدم این تاپیکو و تاریخشو نگاه کردم درسته گذسته گفتم من سوالم رو بپرس چه وقت منشی مطب هست که بتونیم پیگیری کنیم که بدونیم دکتر کی تشریف میارن ؟ ممنون میشم کمکم کنید 

سلام جانم امروز داشتم اطلاعات میگرفتم برای دکتر رفیع دیدم این تاپیکو و تاریخشو نگاه کردم درسته گذسته ...

سلام عزیزم .از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۴ تا ۸یا ۹ شب تماس بگیر .منشیش گفت اگه دکتر بگه وقت بده من میرم مطب تلفنارو جواب میدم

2728
سلام عزیزم .از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۴ تا ۸یا ۹ شب تماس بگیر .منشیش گفت اگه دکتر بگه وقت بده من میرم ...

سلام

عذر میخوام منم قصد داشتم با دکتر رفیع وقت بگیرم اما اون شماره تلفن جواب نمیده، احیانا شما اطلاع دارید دکتر مریض میبینن یا نه

سلام عذر میخوام منم قصد داشتم با دکتر رفیع وقت بگیرم اما اون شماره تلفن جواب نمیده، احیانا شما اطلا ...

من شماره منشیشو دارم میگه از عیده دکتر بخاطر کرونا نیستن .هروقت بخاد ویزیت کنه منشیش میره مطب وقت میده 

من شماره منشیشو دارم میگه از عیده دکتر بخاطر کرونا نیستن .هروقت بخاد ویزیت کنه منشیش میره مطب وقت می ...

سلام عزیزم شماره منشی رو میدین خیلی لازم دارم گفتن باید عمل کنم ولی دکتر رو گیر نمیارم 😔😔

2738
من شماره منشیشو دارم میگه از عیده دکتر بخاطر کرونا نیستن .هروقت بخاد ویزیت کنه منشیش میره مطب وقت می ...

ادرسم لطف میکنی من قبلا میرفتم تو ولیعصر خ زرتشت بود باز اونجاس یا عوض شده ادرس دقیقش رو هم میفرستی برام یه دنیا ممنون 

ادرسم لطف میکنی من قبلا میرفتم تو ولیعصر خ زرتشت بود باز اونجاس یا عوض شده ادرس دقیقش رو هم میفرستی ...

همونجاس باز 

سلام تین شماره اشغال میزنه شماره دیگه ای از منشی  ندارین

سلام ساعت ۴ به بعد زنگ بزنید اگر تونستید ساعت ۸ به بعد بزنید کع سرشون خلوت تره .

شماره تلفن همراه منشی رو دارم ولی برای وقت باید با مطب هماهنگ شید

سلام ساعت ۴ به بعد زنگ بزنید اگر تونستید ساعت ۸ به بعد بزنید کع سرشون خلوت تره . شماره تلفن همراه م ...

ایران نیس که عزیزم ؛ مگه اومده؟؟

میدونی چرا حالم خوبه ؟چون تاحالا از حال خوب کسی حالم بد نشده            بهترین ها رو برای اطرافیانت بخواه ؛خدا خیلی مهربونه ؛ بهترین ها نصیبت خواهد شد   قووووول 
2706