2737
2739
عنوان

مردم از غصه😢😢😢😢😢

347 بازدید | 22 پست

خدا لعنت کنه خانوادشو😢😢😢 انقد عقب جلو کردن اعصاب منو بهم ریختن😢😢😢 اومد خونمون حرف بزنه.دیشب قرار تاریخمون 8 دی بود کرده 22 قرداد بسته😢😢😢😢😢 منم گفتم عروس نمیشم تو اون روز گفت نشو😢😢😢 بخاطر امتحانای ابجیه کثافتش اونموقع گرفت😢😢😢😢 داشتم حرف میزدم وسط حرف زدن من نگامم نمیکرد با مامانم اینا خدافظی کرد در صورتیکه داشتم حرف میزدم رفت منم کوبیدم ب در گفتم رفتی دیگه نیا😢😢😢 گفت تلافی میکنم

بابامم گفت من دخالت نکردم بهش گفت برای تاریخ با خودت حرف بزنه دوستت داشته باشه عوض میکنه نداشته باشه از هیچی نترس من هستم😢😢😢😢

دلم میخواد خونشونو اتیش بزنم ک اتیش ب قلبم زدن😢

❤Rühümünşevģine íhťiyâjivâr💜  

چرا مخالف اون تاریخی ؟اگه مشکل خاصی مثل امتحان و ،،،نداری چه اشکالی داره خواهرشم ازاد باشه عروسی بهش خوش بگذره

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالاچندروز اینور اونور چی میشه عزیزم

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹
2731

کاش خانواده ها توافق میکردن نه شما دعواتون بشه  ولی کار خوبی نکرده ازت نظر نخواسته شما بد گفتی دیگه برنگرد 

پاسخگوسوالاتتون درزمینه روانپزشکی و روانشناسی تو تاپیکتون صدا بزنید
2738
چرا مخالف اون تاریخی ؟اگه مشکل خاصی مثل امتحان و ،،،نداری چه اشکالی داره خواهرشم ازاد باشه عروسی بهش ...

خواهرش میخواد قبل من عقد کنه برا همون داره اینکارو میکنه.منم کل فامیلام ک از شهرستان میان و خواهرم 22 امتحان دارن

😕😕واه خب خواهرش امتحان داره شام داداشت عروسی بخواد بگیره تو امتحان شما ناراحت نمشی واسه شما چه فرق ...

منم خواهرم 22 امتحان داره.خودش زد زیر قولش آذرو کرد دی

2706