2733
2739
عنوان

بچه ها کیا یادشونه ؟ نمیدونم چرا یهو یاد مامی سپند افتادم

| مشاهده متن کامل بحث + 413 بازدید | 46 پست

من هم عضو تقریبا قدیمی هستم از سال 91 رمز کاربریم فراموش کردم مجدد پارسال ثبت نام کردم 

این طفلک یادم نیست 

یه تاپیکی بود مامان رونیکا دخترش تو تصادف از دست داده بود و حال روحی خوبی هم نداشت 

خیلی دوست دارم بدونم الان چکار میکنه مجدد باردار شده یا نه ؟

تاپیک می می ناز خیلی نگاه میکنم و چقدر محبوب بود و هست که هنوز تاپیکش پا برجاست بعد از سالها و صلوات و فاتحه برای شادی روحش خونده میشه

همینی که هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هم عضو تقریبا قدیمی هستم از سال 91 رمز کاربریم فراموش کردم مجدد پارسال ثبت نام کردم  این طف ...

فکر کنم اونهایی که اون موقع عزیزی رو از دست دادند و براش تاپیک زده بودند دیگه از سایت رفتند . یا به اسم دیگه ای دوباره برگشتند . کاش میدونستیم این عزیزان الان در چه حالند ؟ کاشکی الان شاد باشند . من هنوز با یاد آوری غمشون اشک میاد تو چشمام 

2731

اره سایت قبلی خیلی بهتر بود .. من بعد از اینکه سایت تغییر کرد یه دو سالی نمیومدم برای همین هم رمز کاربریم کلا فراموش کردم .. 

اون موقع مجازی واقعی تر داشت سایت

همینی که هست
من هم عضو تقریبا قدیمی هستم از سال 91 رمز کاربریم فراموش کردم مجدد پارسال ثبت نام کردم  این طف ...

خیلی قدیمی تر بود فکر کنم تو سالهای 83 تا 85 بود دقیق یادم نیست 

2740

یادش بخیر یکی هم بود اسمش سوگند بود دخترش مشکل حرکتی داشت و مغزی داشت ینی بچه  داشت بزرگتر میشد متوجه شد از همسناش عقبه بعدا اسم بچه را که رستا بود عوض کرد زهرا گذاشت

ماهم درگذشتگان فردا هستیم..

انار رو یادمه و اون همه تاپیک ختمو نذر ک برای سلامتیش بچه ها می زدن.

دوست دارم بدونم ملی قلب قرمزی الان کجاست؟ از زندگیش تو شیراز راضیه؟ مشکلش حل شد و بچه دار شد؟

دوستدارم بدونم لیلی کجاست؟ ازدواج کرده؟ هنوزم همونقدر مهربون و آرامشبخشه؟

دلم برای فندق هم تنگ شده هرچند میدونم هر از گاهی سر میزنه به سایت.

بابا حجت هم جاش خیلی خالیه.

ی کاربر بود اسمش رو دقیق یادم نیست ک تو خارج باردار شده بود زگیل تناسلی داشت و بابای بچه زیر بار بچه نمی رفت، نمیدونم اون چی شد؟ بچش بدنیا اومد؟ الان خوشبخته؟

لیندا الان چی کار میکنه؟ بچش بزرگ شده؟ بازم بچه دار شده؟

مامان آینده بچه دار شد؟

عسلی حالش خوب شده؟ تونست حقوق بخونه؟ ازدواج کرده؟

شهرزاد چطوره؟ اون نی نی دار شد ؟

و خیلی های دیگه

اون روزا ادما واقعی بودن نه مث الان نینی سایت ک اکثرا فیک هستن .

یه پســر دارم شــاه نداره ... يه دختـر دارم تـا نداره ...
اون که خارج باردار شده بود بله ایران بچش به دنیا اومد از بعدش دیگه خبر ندارم مامان انار صاحب یه دخت ...

خدارو شکر

همون ک مشهد زندگی میکرد رو میگم باباش استاد دانشگاه بود، تونست برا بچش شناسنامه بگیره؟

رز مامان نیلو شیرین مامان صدف سادات فرنگیس انرژی مثبت سمیا راحله مامان بادوم تهمینه مهربونم زی زی الهام سلیمه مهتاب ام علی ایلی جای همتون خالیه کاش هرجا باشید شاد و خوشبخت باشید

ادرس تاپیکو میدین

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2706