2733
2734

بچه های قدیم کیا مامی سپند رو یادشونه مال خیلی وقت پیشه 8 یا 9 سال پیش. برای پسرم میومدم نی نی سایت دستور غذا برمیداشتم . مامی سپند بود و دستورات تغذیه ای برای بچه ها . خیلی دستوراتش خوب بود . یه پسر مریض داشت . فکر کنم پسرش مشکل حرکتی و مغزی داشت آخرش هم فوت کرد . کسی میدونه دوباره نی نی دار شد یه نه . میدونم تو مامی سایت هم بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زری جون بود یا همچین چیزی

که مسرشون تازه به دنیا اونده بود و ستون فقراتش مشکل داشت

کسی اونو یادشونه؟؟  ای کاش پسر گلش خوب شده باشه

خدایا هزاررربارشکرت که منو به ارزوم رسوندی❤👨‍👩‍👦‍👦
2728
2738

کاش تموم اونهایی که یه روزی غمگین و ناراحت بودند الان تو دلشون شادی باشه . 

مامی سپند خیلی خانوم بود و بیصدا از مامی سایت رفت . حتی اسم پسرش رو از اسم کاربریش پاک کرد . کاش میدونستم الان حالش خوبه

کاش تموم اونهایی که یه روزی غمگین و ناراحت بودند الان تو دلشون شادی باشه .  مامی سپند خیلی خان ...

ای وای طفلی 

چه با پستتون یک جوری شدم

انگار حسش کردم کامل

عزیزم . صحبت کن  دل منم گرفته یکدفعه یاد قدیم افتادم

دل شما جرا ؟؟

میدونین من گاهی روزها که از خوار بلند میشم انگار غم عالم رو دل منه

اثلا توان هیچ کاری ندارم

حس پوچی میکنمممم

میدونین انگار بک غمی روی دلمه اما نمیدونم جی

یکم‌مشکلات هس توی زندگبم ولی به شدت این غم روی دلم نیست

دل شما جرا ؟؟ میدونین من گاهی روزها که از خوار بلند میشم انگار غم عالم رو دل منه اثلا توان هیچ ...

دست آدم نیست یه وقتهایی دل آدم میگیره 

منم صبح حال سر کار اومدن نداشتم داشتم می پیچوندم بمونم خونه ولی دیدم فایده نداره اومدم سر کار . یه روزهایی از اولش گند شروع میشه . 

همه مشکل دارند  

2706