2733
2734

خداروشکر با خواست خدا و مهربونی شما منم به ارزوم رسیدم که دلم میخواست یک قران از طرف پدر مرحومم به امام هدیه کنم تو مشهد

و یک قرآن هم برای سلامتی امام زمان از طرف پدرم بخونم

خداروشکر هردوش تو مشهد انجام شد

خودم حدودا ٤٠_٣٩ جز خوندم و بقیشم دوستان کمک کردن

هرکی یک خط خوند تااون دوستی که شش جز خوند از همتون ممنونم

برای امواتتون اونجا فاتحه و توحیدو صلوات فرستادم

و نیم متری ضریح از قولتون به امام سلام دادم

و برای امام گفتم چقدر بامعرفتید

مخصوصا اونایی که منو نمیشناسن و کمک کردن دم همتون گرم

منشن كردم دیدم بعضیا منشن نمیشن همه رو پاک کردم تبعیض نشه

درکل اگر تاپیک منو دیدید بدونید خیلی از داشتن دوستایی مثل شما خوشحالم

چون خیرتون میرسه

حتی مجازی

مهم نیست اون آدم منم یا دیگری

مهم اینه که شما با محبتید✋💋💟

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
رفرنس یعنی مرجع . همین

مرجع یعنی محل رجوع

و اون محل رجوع بابد معتبر باشه یا نه

شما اگر دانشگاه رفته باشید بارها و بارها اساتید تاکید میکنن که رفرنس یعنی محل رجوعی که از شما معتبر تر باشه

مثلا مجلات مهم دنیا کتاب با نویسنده های مهم 

مقالات دانشگاههای مهم

حتی مقابه ای که زیرش نوشته باشه جنعی از اساتید دانشگاه فرانسه یا تهران هم قبول نیست

باید اسم و سمت اونا قید شده باشه

یعنی مثلا ریچارد الکس مدیر گروه فلسفه دانشگاه سوربن درمقاله مثلا تایم اند اجوکیشن سال فلان ماه فلان ص فلان

وگرنه هر کسی وبلاگ داره ماست روهم میتونه بنویسه سیاهه

همینکه لینک بدیم به اون وبلاگ این رفرنس شد؟

الان یکی اومده در فواید خودارضایی رفرنس داده به فلان سایت درپیت که تهش حتی ننوشته این مقاله روکدوم بی پدر مادری نوشته

این رفرنسه؟

یا تخلیات یک ذهن مریض؟

عین این مبمونه وسط حرفات بگی گففففتن

بعد بپرسن کی گفته

بعد به صوت بذاری ازتوگوشی که اون جمله رو که تو گفتی با یه صدای دیگه تکرار کنه

بعد می‌پرسی این کیه آخه

جوابی وجود نداره

گفتن دیگه

یکیییی گفته

خوب اونم مثل تو

باید یندیت داشته باشه حرف

زننده حرف مهمه کیه وگرنه همینجوری بگی گففففتن اینم سندش که نمیشه

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرجع یعنی محل رجوع و اون محل رجوع بابد معتبر باشه یا نه شما اگر دانشگاه رفته باشید بارها و بارها ا ...

بهرحال رفرنس رفرنسه و یعنی مرجع. میتونه معتبر یا غیر معتبر باشه. مثلا استاد میگه رفرنسی که ازش تحقیق نوشتی غیر معتبره یا اشکال داره . میتونه حرف یه ادم بیسواد یا یه سایت بیخود باشه 

از اینکه سخنان گهربار منو لایک میکنید متشکرم  
2731