2733
2734

گرم‌کردن +یخ زدایی 🙄

الهی ... نگاهی... 🙏🚼🙏 می خواهم مادر شوم 🌹 چشیدن لذتی دیگر از زندگی 🌹 لذتی که خداوند به همه کسانی که لایق میداند می چشاند می خواهم مادر شوم 🚼 می خواهم وجودم را بستری برای وجودی دیگر کنم 🚼می خواهم صفحه ای دیگر از خوشبختی را ورق بزنم🙌 می خواهم مادر شوم چقدر شیرین است تپیدن دو قلب در یک بدن🚼 چقدر شیرین است تمرکز رحمت خداوند بر روی تو ، بر روی قسمتی از بدن تو ، بر روی رحم تو 🚼 خداوندا رحمتت را به من و همسرم عطا فرما 👪💑 می خواهم مادر شوم م : مهربانی الف : آرامش د : دلدادگی ر : رحمت خدا خداوندا مهربانی آرامش دلدادگی و رحمتت را بیش از پیش به من عطا فرما🌹🚼🙏🌹
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

من سامی 14 دارم. باهاش جوجه کباب درست میکنم، سیب زمینی تنوریش عالی میشه، استیک و فیله کباب میکنم، برنج دم میکنم  پاپ کورن درست میکنم 

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن

من سامی 14 دارم. باهاش جوجه کباب درست میکنم، سیب زمینی تنوریش عالی میشه، استیک و فیله کباب میکنم، برنج دم میکنم  پاپ کورن درست میکنم 

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
2740
من سامی 14 دارم. باهاش جوجه کباب درست میکنم، سیب زمینی تنوریش عالی میشه، استیک و فیله کباب میکنم، بر ...

من ماکروویو رو هفت سال پیش خریدم. روش هم چیزی مثل سامی نمی بینم. میشه اگه وقت داشتید یه توضیح برام بدید چطوری درست می کنید؟ ممنونم