2752
2734
از یکی شنیدم میگفت دستمال مرطوب خوب نیس مخصوصا واسه نی نی دختر منم اگه نشورمش با اب و پنبه تمیزش میکنم بعد خشکش میکنم باز شنیدم که اب کلر داره خوب نیست
کار هر زن نیست با مرد زیستن، مغز خر میخواهد و صبر خفن! (زن سعدی)
دستمال مرطوب وقتی اب در دسترس نیست خوبه وقتی اب هست بهتره بشوریش اب هم کلرش اونقد نیست که اذیت کنه این اب همونه که میخوریمش اگه اینهمه وسواس بخرج بدی بعدا بچه بهمه چی حساسیت پیدا میکنه تا ابد که نمیتونه از اب و پنبه یا دستمال مرطوب استفاده کنه پوستش باید عادت کنه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اگه عطر داشته باشه خوب نیست مارک waterwipes بخر عالیه البته اگه تو ایران باشه 99 درصد اب عطر نداره
گفته بودم که اگر بوسه دهی توبه کنم/ که دگر بار گناهی نکنم/ بوسه دادی و چو لبم برخواست از لب تو/ توبه کردم که دگر توبه ی، بیجا نکنم!!!!
من مارک پمپرز میگیرم... البته 90 درصد با آب میشورم، دستمال بیشتر واسه بیرون از خونه و وقتایی که نی نی داره خوابش میبره و حوصله شستشو نداره استفاده میکنم....راضیم
دست رو هرچی میذاری میگن مشکل ما الان اینه؟ نه آقاجون، مشکل ما این طرز فکر توئه که میخوای یهو همه چی خوب بشه. باید از یه جا شروع کرد دیگه.....