2733
2734
عنوان

این عکس رو دیدین؟

483 بازدید | 15 پست

📛 " آلوده شوه بوسیله پلاستیک های یکبار مصرف"

✅ بسیاری از کشورها برای تولید و استفاده محصولات یکبار مصرف محدویت‌هایی تعیین کردن تا شاید کمی از آسیب‌هایی که  به محیط زیست میرسونن کم بشه.

لطقا تو مناسبت های مذهبی که نذری میدین، نگین یکباره چیزی نمیشه. همین یکبار یکبارهاست که میشه کلی یکبار مصرف!!! از یکبار مصرف گیاهی استفاده کنید که هم برای سلامتت خودتون و هم محیط زیست ضرر نداشته باشه!باور کنین قیمتشم ارزونه.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

فکر میکنی اصلا کسی به این چیزا فکر میکنه ؟من خودم تا کیسه فریزرم توی مواد بازیافتی میریزم اما فکر نکنم برای خیلیا مهم باشه  

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
فکر میکنی اصلا کسی به این چیزا فکر میکنه ؟من خودم تا کیسه فریزرم توی مواد بازیافتی میریزم اما ف ...

مشکل همینه دیگه که هر کسی فرهنگش رو نداره کمی تا قسمتی به محیط زیست اهمیت بده.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشکل همینه دیگه که هر کسی فرهنگش رو نداره کمی تا قسمتی به محیط زیست اهمیت بده.

یه بار با خانواده ام رفتیم یه پارک جنگلی ابتدای امل جالب بود تو ورودیش کیسه برای زباله میدادن اما بازم فضا پر از زباله بود ما کل یه محوطه رو تمیز کردیم مامانم میگفت الان میان استخدامت میکنن 😂برا سازمان بازیافت 

2728

منم همیشه زباله خشکارو جدامیکنم حتی پوست شکلاتو کوچکترین چیزارو . انقد تو خونه مادرشوهرم که اشغالارو قاطی میریختن رفتم اشغالارو جدا کردم الان دیگه مادرشوهرم جدا میزارن.هرچند که تاثیری روخواهرشوهرام نداشت.

امسالم هرچی نذری دیدم تو ظرف گیاهی بود.

فقط مناسبت های مذهبی ؟!

عموما تو مناسبت های مذهبی به تعداد بالا یکبار مصرف استفاده میشه! 

وگرنه شما مهمونی هم بدی اصولا از ظروف تو خونه استفاده میکنی نه؟ عروسی هم که بری بازم از ظروف سالن استفاده میشه!

بیشترین کاربردش واسه نذری هست البته بعضی رستوران ها هم استفاده میکنن برای بیرون بر اونم بستگی به کیفیت رستوران داره. عموما اونایی که سطح رستوران بالاتره ظروف آلمینیومی برای بیرون بر میدن. فست فود و پیتزا هم که بیشتر تو پاکتها و جعبه های کاغذیه!

تو محرم هم که ایستگاهای صلواتی چای رو نگم دیگه...

یه بار با خانواده ام رفتیم یه پارک جنگلی ابتدای امل جالب بود تو ورودیش کیسه برای زباله میدادن اما با ...

کاش همه مثل شما باشن.

باور کن تابستونا که مسافر زیاده نمیشه لب دریا پا گذاشت

نمیدونم چطور خونه زندگی و ماشین رو میسابن ولی میرن پیک نیک میخورن و میریزن!!!!!

منم همیشه زباله خشکارو جدامیکنم حتی پوست شکلاتو کوچکترین چیزارو . انقد تو خونه مادرشوهرم که اشغالارو ...

چه خوب که از ظروف گیاهی استفاده کردن

من هر چی عکس تو اینستا یا همین نی نی سایت از کاربرا دیدم اکثرا یکبار مصرف معمولی بود

تفکیک زباله اگر از مبدا باشه خیلی هزینه نمیشه و راحت بازیافت میشه. مشکل اینجاس که اکثرا اعتقادی بهش ندارن. 

2738
کاش همه مثل شما باشن. باور کن تابستونا که مسافر زیاده نمیشه لب دریا پا گذاشت نمیدونم چطور خونه زند ...

این که چیزی نیست تا حالا دقت کردی اغلب فاضلابای خانگی رو میریزن داخل جویهای اب یا یه زمانی کانال فاضلاب  پلاژهای ایستگاه شش بابلسر داخل دریا بود نمیدونم الانم  همونطوره یا نه سالهاس اونطرف نرفتم اما به فاصله چندمتر  اونطرفترم  طرح سالمسازی برای خانما بود. 😂😂

این که چیزی نیست تا حالا دقت کردی اغلب فاضلابای خانگی رو میریزن داخل جویهای اب یا یه زمانی کانال فاض ...

من مال جنوب رو شنیده بودم اینطوره !!! یادمه یکی از دوستان تعریف کردن دوست ژاپنیش اومده بوده ایران ، این صحنه رو دیده اصلا براش قابل هضم نبوده !

پیتزا امروز صبح یه مطلب خواندم نتوانستم جلوی اشکامو بگیرم میدونستی زمانی که کارخونه ارج در ایران شروع به کار کرد اصلا برندی به نام سامسونگ و ال جی وجود نداشت 😢😢ربطی به زباله نداشت فقط دلم گرفته بود. 

پیتزا امروز صبح یه مطلب خواندم نتوانستم جلوی اشکامو بگیرم میدونستی زمانی که کارخونه ارج در ایران شرو ...

جدی؟؟؟ نشنیده بودم. :(

عموما تو مناسبت های مذهبی به تعداد بالا یکبار مصرف استفاده میشه!  وگرنه شما مهمونی هم بدی اصول ...

تو تولدا هم وسایل یکبارمصرف زیادی استفاده میشه گلم.

لینکشو پیدا کردم . هورا.ورزش اب کردن شکم :https://www.instagram.com/p/BtT02aBgFgz/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=149hni6pn37m4  شروع ورزش من ، برای آب کردن شکم ... یازدهم دی نود و هفت😊بود .... ولی بخاطر بعضی مشکلات ... متوقف شده😣😣😣چند روز درمیون ورزش میکنم . امیدوارم بتونم👌...رژیم غذایی ندارم . فقط ورزش . اندازه دورشکم در اغاز کار ۸۸ . باید به شصت و هشت برسونم👌من میتونم 😊

منظورم تم تولده

لینکشو پیدا کردم . هورا.ورزش اب کردن شکم :https://www.instagram.com/p/BtT02aBgFgz/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=149hni6pn37m4  شروع ورزش من ، برای آب کردن شکم ... یازدهم دی نود و هفت😊بود .... ولی بخاطر بعضی مشکلات ... متوقف شده😣😣😣چند روز درمیون ورزش میکنم . امیدوارم بتونم👌...رژیم غذایی ندارم . فقط ورزش . اندازه دورشکم در اغاز کار ۸۸ . باید به شصت و هشت برسونم👌من میتونم 😊
منظورم تم تولده

آها، اونو یادم نبود، حق با شماست.

2706