2737
2739
عنوان

برای همه منتظرای عزیز

90 بازدید | 11 پست

اول سلام به همه دوستان عزیزم

الان بیشتر ازیکساله که اینجا عضوم.

خیلی پیش اومده که تاپیک مادران منتظر رو ببینم و واقعا  این حجم از غصشون و انتظارشون ناراحتم میکنه

من خودم بچه دارم شاید شما بگید حالا که خودت داری حال مارو درک نمیکنی

شاید همینطور باشه که شما میگید اما یه چیزیو میدونم که ما آدمها همیشه یه بهونه ای واسه ناراحت بودن پیدا میکنیم 

حالا یکی بابچه دار نشدنش،یکی از دست خانواده شوهر،یکی ازدست خودشوهر و هزاااار بهونه دیگه

من معذرت میخوام ولی واقعا بنظرم همش بهونس

هیییچ آدمی همه چیزو باهم نداره 

هنر همینه که باچیزایی که داریم شاد باشیم 

بچه دار نمیشید خب نمیگم دست روی دست بذارید

نهایت تلاش روبکنید ولی اگه نشد دیگه عزاداری نکنید بدون بچه به زندگی ادامه بدید

باااور کنید سخت ووحشتناک نیست اتفاقا وقت بیشتری دارید برای انجام کارای بزرگتر

از دردسرهای بچه داری هم درامانید

حالا نگید این چه حرفیه و بچه شیرینه

بله شیرینه بسیار هم شیرینه اما به همون اندازه سختی داره ،مسئولیت داره

بجاش

به بچه های بی سرپرست محبت کنید تا حس مادرانتون ارضا بشه

حالا حتما نمیخواد به فرزند خوندگی قبولشون کنید 

هروقت که دلتون گرفت کادوهای کوچیک بگیرید برید دیدنشون

برید ببینید چقدر پراز حس خوب میشید

اصلا شاید همین بچه دار نشدن کلی درهای خوشبختیه دیگه براتون باز کنه

انصاف نیست بخاطر یه در بسته بقیه درای بازم نادیده بگیرید.

همه تو زندگی مشکل دارن من میدونم

حرف من اینه بامشکلتون مبارزه کنید اگه خیلی قوی بود لازم نیست شکست بخورید سیاست بخرج بدید با مشکلتون دست بدید وآشتی کنید شاید تو دوستیش منفعتی بود.

ببخشید بابت پرحرفیم

گاهی اوقات آدم دلش یک آشپزخانه آرام،یک لیوان چای ومادرش را میخواهد
حس مادری چیزه ک با هبچی تو دنیا نمیشه عوضش کنی هر چقدرم بزرگ بشی باز یه گوشه از قلبت ترک خورده هست ب ...

عزیزم میدونم که حس قشنگیه منم انکارش نمیکنم فقط حرفم اینه نباید زندگی رو بخاطرش تعطیل کرد

باید زندگی کرد و یه جور دیگه بدون بچه شاد بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره حرف شما درست عزیزم ولی باور کن هرار تا دلیل خوشحالی هم وجود داشته باشه ولی اون چیزی ک باید آرومت کنه نباشه به کارت نمیاد من حاضرم همه دنیام بدم همه دار و ندارم بدم برگردم به ۵ دقیقه با پسرم بودن 

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......
2731

واقعا چون خودتون مادین حال ما رو درک نمیکنین

کافی بری تو کوچه حامله نبستی کافیه بری تو یه گروهی یکی دعا میکنه برات ان شالله فلانی باردار بشه

حالا هرچقدرهم بگی ما بچه نمیخوایم یا به شما چه مربوطه

حرفهای مردم به کنار اصلا اهمیتی ندارن پدرو مادرهامون که دلشون نوه میخواد چی

بری خونه بابات همه با بچه هاشون سرگرم باشن تو باید سرت گوشی باشه از بی کاری

چقدر تو خونه به در و دیوار و گوشی نگاه کنیم بلخره خسته میشیم یکی مثل من ۷ ساله منتظرم تلاشمم کردم دست از تلاش نمیکشم تا خودم طمع مادر شدم نچشم 

بازم میگم هیچ کس حال مارو درک نمیکنن هیچ کس

شاید زبونم لال سال های بعد سر پیری برم بچه بیارم ولی تا میتونم تلاش خودم میکنم خودم بچه بیارم تو شکمم رشد کنه

بعد یازده سال باردار شدم لطفا برای بسلامتی دنیا اومدن دوقلوهام دعا کنین محتاجم به دعا

تا حالا شده یه بزرگتر دست بکشه سر شکمت بگه حامله نیستی حالا هرچقدرهم اخم و تخم کنی گه دیگه از ای غلط ها نکنه ولی اونی که دلش میشکنه فقط خودمم 

بعد یازده سال باردار شدم لطفا برای بسلامتی دنیا اومدن دوقلوهام دعا کنین محتاجم به دعا

عزیزم بیشتر آدمها عمرشونو صرف گذشته های ازدست رفته وآینده نیومده میکنن ومتأسفانه زمان حال وآدمهاش روازدست میدن

من فقط این تاپیک زدم چون دوست ندارم اینهمه ناراحتیو ببینم

عذر میخوام اگه باعث ناراحتیتون شدم

2740
عزیزم بیشتر آدمها عمرشونو صرف گذشته های ازدست رفته وآینده نیومده میکنن ومتأسفانه زمان حال وآدمهاش رو ...

میدونم عزیزم بدون منظور گفتی ماهم همش ننشستیم غصه بخورم شادیم باهم زندگیمون هم خوشه

اگه گاهی میایم نی نی سایت آه وناله میکینم میخوایم خودمون خالی کنیم 

اگه هم دوا و درمان نکنیم آینده خودمون پشیمون میشیم چرا کوتاهی کردیم

میدونم عزیزم بدون منظور گفتی ماهم همش ننشستیم غصه بخورم شادیم باهم زندگیمون هم خوشه اگه گاهی میایم ...

همین عزیزم، دلم میخواد شاد باشید وادامه بدید

نمیخوام همین لحظه ها رو بخاطر غصه ازدست بدید

من باتمااام وجود برای همه شما آرزوی بهترین ها رو دارم

همین عزیزم، دلم میخواد شاد باشید وادامه بدید نمیخوام همین لحظه ها رو بخاطر غصه ازدست بدید من باتما ...

مرسی عزیزم ان شالله