2737
2734
عنوان

واگذاری حیوان خانگی

619 بازدید | 15 پست

خوکچه هندی ماده (مو بلند)

ما این بچه رو خیلی دوست داریم و تو ناز و نعمت بزرگش کردیم

اما متاسفانه به خاطر یک سری محدودیت ها و مسائل مختلف مجبوریم ازش دل بکنیم، اما دلمون نمی خواد بسپرمیش پاسیون، دلمون می خواد بدیمش به یه خانواده مهربون که دوسش داشته باشن، ازش مراقبت کنن و بهش توجه کنند.

هر ماه رفته دکتر

انگل تراپی شده

موها و ناخن هاشو خوشگل کرده

و الان منتظر یه خانواده مهربونه

به قومی مبتلا شده ایم که فکر می کنند، خدا، جز آن ها کس دیگری را هدایت نکرده....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزيزم دو تا سوال

بو ميدن؟

بعدم فرقش با اين خوكچه ها ك موهاشون خيييلي بلنده چيه؟

مادهاش پريود ميشن مثل خرگوش؟

شخصيت من چيزي ست كه من هستم!اما برخورد من بستگي داره به اينكه تو چه برخوردي داري!!!
2738
عزيزم دو تا سوال بو ميدن؟ بعدم فرقش با اين خوكچه ها ك موهاشون خيييلي بلنده چيه؟ مادهاش پريود ميشن ...

خودشون بو نمی دن ام بسترش که باید کف قفسش یا جایی که نگهداری می شه باشه، مخلوط کاه و خاک گربه هست که یه مقداری بو می دن، اما اگر به موقع عوض بشه و اسپری آنتی باکتریال بزنید دیگه بو نمی دن.

پریود نمی شن.

فرقی با بقیه مدل های خوکچه ندارن

خودشون بو نمی دن ام بسترش که باید کف قفسش یا جایی که نگهداری می شه باشه، مخلوط کاه و خاک گربه هست که ...

اها ممنون عزيزم

ميخواستم بخرم همه ميگفتن بو ميده

پس بخرم فقط نظافتشو رعايت كنم

كلي خاك گربه خارجيم دارم 

شخصيت من چيزي ست كه من هستم!اما برخورد من بستگي داره به اينكه تو چه برخوردي داري!!!
اها ممنون عزيزم ميخواستم بخرم همه ميگفتن بو ميده پس بخرم فقط نظافتشو رعايت كنم كلي خاك گربه خارجي ...

بله بله، خیلی گوگولی هستن

دوست خوبم ي توصيه واگذاري ندارظ بفروشش مردم ب چيزي پول ميدن حواسشون هست ولي واگذاري كني دلت هزار جا ميره

من گربه نازمو واگذار كردم مث سگ پشيمونم نميدونم كجاس اصن

دوست خوبم ي توصيه واگذاري ندارظ بفروشش مردم ب چيزي پول ميدن حواسشون هست ولي واگذاري كني دلت&nbs ...

وااای چقدر بددد، آخه دلم نمیاد بفروشمش، چرا گربه تو واگذار کردی؟

وااای چقدر بددد، آخه دلم نمیاد بفروشمش، چرا گربه تو واگذار کردی؟

بخاطر همسايهاي عوضيمون

از وقتي ب دنيا اومد تا يك سال و نيميش پيش من بود

تموم عمرم بود اسمش مياد اشكم ميريزه

تو تاپيك  ام ((دلتنگشم )) عكساش هست😢

بخاطر همسايهاي عوضيمون از وقتي ب دنيا اومد تا يك سال و نيميش پيش من بود تموم عمرم بود اسمش مياد اش ...

عزیزمممم  

2706