2737
2734
عنوان

به طرز معجزه آسایی دارم خوب میشم

105365 بازدید | 147 پست

باورم نمیشه که بعد از دو سال عفونتم که مثل کنه بهم چسبیده بود داره درمان میشه

دو سال تموووم پیش معروف ترین دکترا رفتم و هر چی دارو بود استفاده کردم از مترونیدازول و کلوتریمازول و داکسی ساکلین و آمپول های شیمیایی با دوز های بالا گرفته تا عسل درمانی و عنبر نسارا و پروبیوتیک و هزار تا چرندیات دیگه

واقعا برای من عین یه معجزه میمونه که وقتی از همه جا ناامید بودم گفتم بزار در آخرم بزنم شاید روم باز شه...شاید باورش سخت باشه ولی اون در آخری که گفتم طب سنتی بود

از خدا ممنونم که کمکم کرد و دکترم رو جلوی پام گزاشت...دیشب از خوشحالی دلم میخواست جیغ بکشم

الهی که هر کی این بلای خانمان سوز به جونش افتاده زودتر راحت شه و دیگه هیچ وقت بهش مبتلا نشه

چشمام که باز میشن میبینم یه فرشته سمت راستمه, یکی سمت چپم, یکی تو بطن وجودم و ...یکی دیگه هم اون بالا بالاها تو آسمون لابه لای ابرا که با چشمای قشنگش داره به من نگاه می‌کنه. خدایا من درست وسط بهشتتم... شکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب چکار کردی گلم ؟

گاهی‌گمان‌نمی‌کنی‌ولی‌خوب‌می‌شود/گاهی‌نمی‌شود‌که‌نمی‌شود‌که‌نمی‌شود/گاهی‌بساط‌عیش‌خودش‌جور‌می‌شود/گاهی‌دگر،‌تهیه‌بدستور‌می‌شود/گه‌جور‌می‌شود‌‌خود‌آن‌بی‌مقدمه/گه‌با‌دو صد‌مقدمه‌ناجور‌می‌شود/گاهی‌هزار‌‌دوره‌دعا‌بی‌اجابت‌است/گاهی‌نگفته‌قرعه‌به‌نام‌تو‌می‌شود.
2731

چه عالی خداروشکر

چی داد بهت سنتی؟ 

بعد از سزارین هم میشه طبیعی زایمان کرد من این تجربه شیرین رو داشتم خاطرمو تو تاپیکم نوشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/1262136/بالاخره-من-بعداز-سزارینم-زایمان-کردم

خداروشکر

من دیگه ناراحت هیچی نیستم چون تمام امور زندگیم رو به خالقم ،به خدای یگانه سپردم همونی که بهم زندگی داده پس به خودش سپردم تمام زندگیم رو،از شما هم میخوام برای حاجت من دعا کنید چون دعای دیگران درحق هم زودتر مستجاب میشه اجرتون با امام حسین
2738

دو شب از داریی که بهم داد مصرف کردم

بهم گفته بود نگران نشو اگه دیدی چیز عجیبی ازت دفع شد...اینا عفونت های مونده ست

اما من ناامید خندیدم تو دلم و گفتم باشه

مغزم داره سوت میکشه هنوزم سخته برام باورش...خیلی خیلی از همگی عذر میخوام ولی دیشب یه چیزای عجیب و غریبی ازم رفت که تا حالا تو عمرم ندیده بودم

هر بار میرم دسشویی از دیشب تا حالا همین بساطه

از دسشویی که میام بیرون لبخند ملیحی رو لبامه 

چشمام که باز میشن میبینم یه فرشته سمت راستمه, یکی سمت چپم, یکی تو بطن وجودم و ...یکی دیگه هم اون بالا بالاها تو آسمون لابه لای ابرا که با چشمای قشنگش داره به من نگاه می‌کنه. خدایا من درست وسط بهشتتم... شکر

اسم دارویی که بهم داد پودر زنان بود یا پودر سلامت هم بهش میگفتن که باید با کمی آب مخلوط میکردم و قرصش میکردم و داخل پودر مازو میچرخوندمش

باور کنین هزار بار تو نت سرچ کردم منتها درباره گیاه ماریانا میاد مطلب...نمیدونم این همونه یا نه

ولی هر چی بود نجاتبخش من بود

الهی به خق پنج تن همه تون خوب شین

خدایا کاش میتونستم این شادی رو با همه دوستام شریک شم

کاش شما هم شاد شین

وا خب چرا جواب بچه ها رو نمیدی؟

عزیزم دارم مینویسم

2706