2733
2739
عنوان

درد پریودی در هفته ۳۵ بارداری

31800 بازدید | 61 پست

سلام خانما 

من سی و پنج هفته و سه روز هستم 

از دیشبه درد پریودی نامنظم دارم همراه با انقباض که البته با استراحتم خوب نمیشه 

مخصوصا وقتی از جام بلند میشم که دیگه بدتره

به نظرتون میتونه علائم زایمان باشه؟

ترشحاتمم زیادتر شده

لکه بینی ام ندارم ☹️

اما درد دیگه کلافم کرده

هرچی به تاریخ زایمان نزدیکتر میشم ترسم از زایمان بیشتر میشه 😢

فقط 10 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
برو دکتر خب

انقد واسه هرچی رفتم دکتر و بیمارستان دیگه خجالت میکشم بخدا

البته حساسیتم بخاطر تجربه تلخ یکی از دوستامه ک منم خیلی چشمم ترسید 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الله اکبر😐😐😐 جدی میگی ؟؟؟

والا به من گفت هر وقت دردت ساعتی منظم شد و کمردرد درد بهش،اضافه شد، دوش بگیر ، بیا بیمارستان

البته من طول سرویکسم کوتاهه و استراحتم، خیلی زوده، 33 هفته و دو روزم

دکتر م گفت برای 35 هفته آماده باشم، دخترم عجله داره

تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش، خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید، خدایا شکرت
2738
منم درد پریود دارم، اما چون منظم نیست و کمردرد ندارم، گفتن ماه درده

به نظرت ادم چجوری میتونه تو اوج درد حواسش به تایم باشه و چک کنه ببینه درداش منظمه یا نه؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
والا به من گفت هر وقت دردت ساعتی منظم شد و کمردرد درد بهش،اضافه شد، دوش بگیر ، بیا بیمارستان البته ...

منم تو سی هفته بخاطر انقباض و لکه بینی احتمال زایمان زودرس بهم دادن و‌کلی امپول زدم با یه دوز امپول ریه اما بعدش گفتن همه چی منظم شد 

اما این دردا دیگه واقعا استرس زا شده

برعکس خودمم هشت ماهه دنیا اومدم دیگه شکم بدتر شده ب اینکه بچمم مث‌خودم عجول باشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درد منظم کاملا مشخصه نیازی نیست ساعت رو مرتب چک کنی 

خب وقتی همش ادم دردش میگیره و ول میکنه این ینی منظم؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به نظرت ادم چجوری میتونه تو اوج درد حواسش به تایم باشه و چک کنه ببینه درداش منظمه یا نه؟ 

تو حالت استراحت بشین یا دراز بکش، راحت متوجه میشی

من یه روزایی چهار پنج بار دردم میگیره، یه روزایی یه بار

اما نفسمو میبره

تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش، خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید، خدایا شکرت
منم تو سی هفته بخاطر انقباض و لکه بینی احتمال زایمان زودرس بهم دادن و‌کلی امپول زدم با یه دوز امپول ...

انشالله سالم بیاد خیالت راحت شه

منم هفته پیش بستری شدم پنج شب، آمپول ریه زدم، قندم رفت بالا، انسولین زدم تا تنظیم شد، برای کوتاهی سرویکس هم آمپول هفتگی میزنم و شیاف می زارم، میخوام تا 35 هفتگی نگهش دارم، خیلی کوچولوئه

خب وقتی همش ادم دردش میگیره و ول میکنه این ینی منظم؟

اگه بگیره و ول کنه منظمه، چند بار که این اتفاق بیافته خودت می تونی تشخیص بدی فاصله بین دردا تایمش یکیه یا نه

ولی درد پریود که اینجوری نیست یه درد مداومه که بعضی وقتا شدید میشه و دوباره برمی گرده به حالت قبل

اگه بهت گفتن احتمالا قبل از موعد زایمان کنی خب برو بیمارستان به قول خودت برا همه چی رفتی حالا اینم روش

2706