2737
2739
عنوان

بچه ها یکی هست که باید بهتون بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 3172 بازدید | 48 پست

خدا شفا بده  بهش🙏🙏

باید بجای قهر کردن باهم حرف بزنیم من ایمان دارم کلمه ها قدرت دارن تا کوه را جابجا کنند حرف زدن فاصله ها را ازبین میبرد وما را به یکدیگر نزدیکتر ميکن
عزیزم   صلوات   هدیه   کن  به   این  شهدا   بخدا  حاجت &nbs ...

ای جونم من حتتتما اینو بهش میگم قشنگم صد در صد مرسی که برام گفتی اینو 😍😍😍

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودمم باورم نمیشه . تو عمرم بی بی چک مثبت ندیده بودم . اصلا یه حالیم . همش فکرم درگیره . تو دلت پاکه ...

من از اللن تو فکر اینم که دختره یا پسر 😍😍😍😍ببین خیلی حسم خوبه به این جریان خیلی!!!!!!

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
2731
من از اللن تو فکر اینم که دختره یا پسر 😍😍😍😍ببین خیلی حسم خوبه به این جریان خیلی!!!!!!

قربونت ❤❤ حالا بعدا بهت میگم خاله شدی یا عمو شدی 😆😆😆😆😆 زیاد فک نکن 😁😁

بچه ها تا اینجایید . شمام پیام هاتون و قسمت تاپیگاتون باز نمیشه؟

2740
ای جونم من حتتتما اینو بهش میگم قشنگم صد در صد مرسی که برام گفتی اینو 😍😍😍

عکسو  برات  میفرستم   من خودم   نفس  کشیدنمو  مدیون  شهید گمنام  ها  هستم   کوچیک  هم   بودم   ازشون  شفا گرفتم  ریه  هام  مشکل  داشتن  انقدر پیش  خدا  آبرو  دارن  که  خدا  به  احترامشون  حاجت  میده  

اگه  اسمشونو  شنیدی  شک  نکن  دعوته   خودشونه 

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی

ان شاءالله خدا شفاشون بده وتنشون روسلامت کنه ودلشون روشاد

"برای تو که می خوانی" همین الان خدایم را صدا کردمنمیدانم چه میخواهی...ولی الان برای توبرای رفع غمهايتبرای قلب زیبایتبرای آرزوهایتبرای کسب توفیقت برای دین و دنیایت برای آخر کارت به درگاهش دعا کردم...!و میدانم خدا داند...خدا از خواستهای تو خبر دارد...یقین دارم دعای من برای تو،دعای تو برای من ؛اثردارد"...
قربونت ❤❤ حالا بعدا بهت میگم خاله شدی یا عمو شدی 😆😆😆😆😆 زیاد فک نکن 😁😁

ایشالا با دست پر میای فردا زندگیم 😍😍😍😍😍😍

عکسو  برات  میفرستم   من خودم   نفس  کشیدنمو  مدیون  شهید گمنام & ...

دستت درد نکنه قشنگم‌این تاپیک نمیبندم هر وقت پیدا کردین برام بذار 😍😍😍😍

سلام دوستم رفتی آزمایش اینجا دیدم نوشتی فردا قراره برم آزمایش انشالله که مثبت

رفتم . انقد ناراحتم ک نگو . منفی بود . دارم میمیرم از ناراحتی . نمیدونم چرا بی بی چک دوتا خط پررنگ انداخت😢

2706