2737
2739
عنوان

میشه بهم کمک کنین لطفاا😢😢😢

153 بازدید | 9 پست

من طلاق گرفتم تویه استان دیگه دورازهمه ی خانواده ایل وتبارم بادوتاپسرام زندگی میکنم توتایپیک هامم گفتم ک براچی طلاق گرفتم وبراچی پیش خانوادم نرفتم،الان موضوع اینجاس بایه اقایی اشناشده بودم،بهمون خیلی کمک بودازنظرروحی وعاطفی ومالی ،ایشونم مجردبودن،ولی بچه نداشتن ،ولی مادروخواهرش بخاطربچه هام خیلی رازی به ازدواج مانشدن ک دلیل خودشون موجه بودمن بهشون حق میدم،امامن بهش تواینهمه بیکسی وبی پناهی خیلی دلبسته بودم،اماایشون این اواخردیگه همش یامیگفت پول ندارم،یااصلااهمیت نمیدادن،من بابدبختی تمام کرایه خونمون وجورکردم دادم،بابچه هام دعوامیکرد،بهم 20هزاریا15هزارپول میداد😔ولی اونم پرت میکرد،اخلاق های خاص خودش وداشت فش ایناهم دهنش خیلی بدبود،من بابدبختی کارپیداکردم ساعت 12ظهرمیرم 10ونیم شب میام همیشه شیفت شب،میومدبه بچه هام سرمیزدخیالم ازاون بابت راحت بود،اینم بگم دیگه دیروزعصربهش گفتم ک دیگه براهمیشه خدافظ حلالم کن بابت خوبی ک برامن وبچه هام کردی،اصلاجواب ندادچون میدونم ک ازخداشه، اصلایه نفرهم دوست ندارم همسایه هاهم هیشکی باهم رفت وامدندارن ـحالامن فرداچجوری برم سرکارامروزکلامثل دیونه هابودم ،ازیه طرف ک به هرحال دلبستش بودم 😢ازطرفی جیگرم خون میشه ک بچه هام تنهامیمونن،میشه بهم خواهرانه مشاوره بدید،دلداریم کنین من دیگه تحمل ندارم،من کشش اینهمه بیکسی وندارم اخه😢😢😢😭😭😭الان حدود2ماهی میشه ک باخانوادم حرف نزدم،اوناهیچ جوره بهم بهاندادن ن ازنظرعاطفی ن روحی،مالی ک بماند،نگفتن ازکجامیاری چجوری میگذرونی،دلم بدجورشکسته دلم پاره پارس جیگرم خونه توروخداکمکم کنین بجزخداواقعاکسی وندارم،بیچاره بچه هام😢😢😢

میشه مهون دلاتون یه صلوات خیلی نیازمندخدامم توروخداقسم😭

خدالعنتشون کنه اونایی روکه مردم ماروبه این روزانداختن

امیدتوازدست نده که ناامیدی بزرگترین ابزار شیطانه

امیدوارباش،توکل کن،توسل کن،بعدازهرنمازت 14بارذکریاجوادالائمه ادرکنی روباخلوص نیت وازعمق وجودت بگو که هزاران نفرازاین ذکرحاجت گرفتن وآقاحاجت دنیایی میدن ان شاءالله کارمناسب وبه موقع برات جورمیشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدالعنتشون کنه اونایی روکه مردم ماروبه این روزانداختن امیدتوازدست نده که ناامیدی بزرگترین ابزار شیط ...

ممنون یعنی خیلییییییی زیادچله گرفتم هرچله ای ک فکرش وبکنی چشم این ذکرهاروهم میگم ممنون،واقعاخدالعنت کنه بخدامن وبچه هام گناه داریم خیلی مظلوم واقع شدیم تواین دنیا😢😢جیگرم خونه بخدا

2728

امثال شما خیلی زیادن ومن دائم عذاب وژدان دارم نمیدونم چرا اما تومجردی آرزوم بودبه دردمردم بخورم اما الان هیچکاری نمیتونم بکنم وازاین بابت داغونم

آرزوم رسیدگی به درد مردم بود

هرچی این چیزارومیشنوم به هم میریزم

خداکمکتون کنه

شوهرتون بوده یا کسی که قرار بود ازدواج کنی !

ن کسی ک قراربودباهاش ازدواج کنم درحداشنایی بود،ک دیگه قسم خوردم کسی واجازه ندم بیادبه زندگیم اینجوری هم تحقیربشم،هم بیشترنابوددعاکنین بتونم بانبودنش کناربیام خیلی برام سخته اخه تنهاکسی بودک داشتیم دیگه کسی نیس درمون وبازکنه بهمون سربزنه😢😢

امثال شما خیلی زیادن ومن دائم عذاب وژدان دارم نمیدونم چرا اما تومجردی آرزوم بودبه دردمردم بخورم اما ...

میدونم ولی کسی نیس واقعابه قشراسیب دیده ایی مثل من کمک فقط روحی کنه من چجوری بااین روحیه دوتاپسربچه روتحویل جامعه بدم بخدااصلاروحیم خوب نیس😢😢

2738
ن کسی ک قراربودباهاش ازدواج کنم درحداشنایی بود،ک دیگه قسم خوردم کسی واجازه ندم بیادبه زندگیم اینجوری ...

عزیزم در هر شرایط غرورت رو حفظ کن و ب هر کسی اجازه نده همینطوری بیاد و بره

ان شاالله زندگیتون خوب و درست میشه

men onsuz  O,mensiz   Qala bilmez
عزیزم در هر شرایط غرورت رو حفظ کن و ب هر کسی اجازه نده همینطوری بیاد و بره ان شاالله زندگیتون خوب و ...

همین بخداکسی اجازه نمیدم حتی درحدسلام از،خانوم گرفته تااقا،ولی ایشون خیلی به مالطف کردن مثلامن سرکاربودم پسرم ازمدرسه برگشتنی پاش شکسته بودتامن بیام برده بودش ارتوپدپاش وگج گرفته بودن،هرشب تامن بیام براشون شام میخریدمیاورد،ولی خدایی هرکس نبودخیلی دلسوزبود،خدانخواست یاهرچی ک اسمش ومیشه گذاشت ازتنهاتنهاترشدیم 😢😢