2737
2734
عنوان

لطفا منو ببخش مرد من....

317 بازدید | 20 پست

دوست دارم قشنگترین و نابترین کلماتو واسه معذرت خواهی به کار ببرم ولی نمیدونم چرا به سختی میتونم ابتدایی ترین و ساده ترین کلمه ها رو تایپ کنم 

من خیلی بی رحمی کردم خیلی نمک نشناسی کردم 

دیشب به بیرحمانه ترین شکل ممکن همسرمو نقد کردم 

همسری که 4 سال از جونو دل برام مایه گذاشت 

جلو همه وایساد تا من لباس سفید عروس بپوشم

خودشو به اب و اتیش زد تا احساس کمبود نکنم 

همیشه مقصر شد تا من سربلند باشم 

واسه خوشحالیم به هر دری زد 

همیشه باخت تا من برنده شم 

نپوشید تا من برند بپوشم 

نخورد تا من بیشتر بخورم 

نخوابید تا من بیشتر بخوابم 

لعنت به من لعنت به من 

چطور تونستم تمام خوبی ها و مهربونی های بی قید و شرطتش رو فراموش کنمو اونجوری پشت سرش حرف بزنم .با تمام قدرت و صراحت جلو همه اعتراف میکنم هیجان زده و بی منطق شدم و تمام حرفام از پایه و اساس غلط بود غلط بود غلط بود 

منو ببخش مهربونم ....

اگه سهم من از زندگی و این دنیا فقط تو باشی برام کافیه 

اگه یه نفرتون کسی رو داره که بی قید و شرط با همه ی کاستی هاش دوسش داره حتما خوشبخت عالمه 

من ضعف زیاد دارم ولی همسرم با تمام وجود عاشقانه کنارمه 

دوستان لطفا از همسرم بخواید منو ببخشه 

من برای جبران آمادم 

با یه قلب عاشق 

.............

ممنونم ...  

خب الان میخونه اون؟

آمریکا امروز پانزده تریلیون دلار بدهکار است؛ رقم، رقمی افسانه‌ای است؛ پانزده تریلیون دلار بدهکاری آمریکا است! قریب به هشتصد میلیارد دلار کسر بودجه‌ی  است در همین سال جاری؛ یعنی این‌ها درواقع عقب‌ماندگی‌های اقتصادی است. حالا با زرق‌وبرق، با شعار، با حرفهای گوناگون، با ظاهرسازی‌ها روی اینها را می‌پوشانند امّا واقعیّت‌های آمریکا این است؛ این قدرت سخت آمریکا است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

بخشیدمت😐

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2706