2737
2739
عنوان

شرايط حداقل براي ازدواج چيست

1969 بازدید | 19 پست

سلام منو كه ميشناسيد بعضياتون من با كسي سه ساله دوستم هردومونم بيست و يك سالمونه بعد الان ايشون تازه سربازيش تموم شده خونه نداره ولي ميتونه اجاره كنه ماشين نداره سوالم از اون دسته دوستانه كه ماشين و خونه ندارن آيا بدون ماشين و خونه ميشه زندگيه راحتي داشت به مشكل نميخوريد؟راستش خانواده ي من شرط گذاشتن درس بخونه ديپلم بگيره خونه بخره بعد اينام خودشون خونه دارن ولي براي ايشون نميتونن بخرن كلا پنجاه تومن دارن گفتن خونه ي خودشونو گذاشتن فروش كوچيكترشو بخرن براي ايشونم بتونن بخرن فعلا كه بااين وضع بد اقتصاد خونشون فروش نرفته ايشونم دي ماه ان شاالله امتحان دارن نميدونم ميترسم اصرار زياد كنم خدايي نكرده بعد به مشكل بخوريم سر خونه و ماشين نداشتن و واقعا مراسم عروسي و طلا و چن تيكه جهيزيه بايد بخرنم خرج بالايي داره كسي بوده كه همچين مشكلي داشته باشه و الان درست شده باشه البته ايشون سركار ميرن فعلا حقوقشون يه تومنه چن ماهه داره ميره تو رو خدا راهنمايي كنيد نميدونم چيكار كنم مرسي

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

شرایط ازدواج الان فقط پول بسیار زیاده

اینو درنظر بگیر ک یخچال و لباسشویی و تلوزیون همین سه تا تیکه رو فقط میتونی با وام ازدواج۳۰میلیونی بخرحالا برو تا تهش

میگن تو جهنم یه اتاق هست پُر بچه مهمون  

باکسی ازدواج کنید که چند سال بعد بچتون پرسید چرا با،بابا ازدواج کردی جواب قانع کننده ای داشته باشید

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
2738

با اجازه استارتر حالا اگه همین شرایط باشه فقط طرف فوق دیپلم داشته باشه و خونه ام داشته باشه ولی ماشین نداشته باشه

شغل آزادشم تازه راه انداخته باشه چی؟

میشه برای بهم رسیدن من و عشقم،خوشبختیمون یه صلوات بفرستید😍

پول عزیزم .داشته باشی برات دولا راست میشن نداشته باشی ادم حسابت نمیکنن.به نظرمن اگه تهرانی بایه تومن خیلی سخت میگذره .الانم شدیدا گرون شده همه چی .خودم توحسرت یه الونکم

عزیز دل مامان پس کی میای .شاید خدا نخواد هیچ وقت من مامان بشم ولی فکرشم دیونم میکنه .یا ضامن اهو بطلب

ناامیدت نکنم عزیزم ولی الان خونه های فسقلی همه ۱۰۰ به بالا اند

لوازم خونه هم که گرون

خرج و مخارج هم که دیگه باید بدونی چطوریه

اجاره کمه کم ۵۰۰ هست

شما حساب کن از ۱ تومن ۵۰۰ بدی اجاره بقیش به کجا میخای بدی؟ خرج خونه لباس کرایه قبض؟ 

حداقل نباید بتونی ماهی پنجاه تومن کنار بزنی؟؟ 

سخته نمیشه مگه خودتم کار کنی 

She is everything I ever wanted.... 

شرایط حداقل برای ازدواج هر کس فرق داره به نظرم

اگه شما تو خونه پدرتون از بچگی امکانات رفاهیتون مهیا بوده ، خونه و ماشین داشتین سرسال مجبور به گشتن دنبال خونه نبودین، مواد غذایی خوب میخوردین خریداتون و کلا مدل زندگیتون تو این بیست سال طوری بوده که با ازدواج با این آقا خیلی قراره فرق کنه خب اذیت میشین واقعا

مخصوصا چندسال دیگه بخواین بچه دار شین و به خاطر مسائل مالی نتونین..

واقعا بدون تحصیلات و خونه و ماشین و شغل خوب و درآمد حداقل سه چهار میلیون به نظرم زندگی خیلیییی سخت میشه

مثلا بخواین خونه اجاره کنید با ماهی یک میلیون هم باید احاره بدید هم بخورید هم بخرید

آیا کافیه براتون؟

درحادثه کربلا با سه نمونه شخصیت روبه رو می شویم!      "اول حسین (ع)حاضر نیست تسلیمِ حرفِ زور شودتا آخر می‌‌ایستدخودش و فرزندانش شهید می‌شوندهزینه انتخابش را می‌‌دهدو به چیزی که نمی‌خواهد تن‌ نمی‌‌دهداز آب می‌گذرد، از آبرو نه‌"            دوم : یزیدهمه را تسلیم می‌خواهد مخالف را تحمل نمی‌‌کندسرِ حرفش می‌‌ایستد نوه‌ پیغمبر را سر میبرد بی‌آبرویی را به جان میخرد تا به چیزی که می‌‌خواهد برسد"                    سوم: عمرسعد به روایتِ تاریخ تا روز ٨ محرّم در تردید است هم خدا را می‌خواهد هم خرماهم دنیا را می‌خواهد هم آخرت هم می‌خواهد حسین (ع)را راضی‌ کند هم یزید راهم اماراتِ ری را می‌خواهد، هم احترامِ مردم رانه‌ حاضر است از قدرت بگذرد، نه‌ از خوشنامیهم آب می‌خواهد هم آبرودستِ آخر اما عمرِ سعد تنها کسی‌ استکه به هیچکدام از چیزهایی که می‌خواهد نمی‌‌رسد، نه سهمی از قدرت می‌‌برد نه‌ از خوشنامی ما آدمهایِ معمولی‌ راستش نه جرات و ارادهِ حسین (ع) شدن را داریم، نه قدرت و ابزارِ یزید شدن را اما در درونِ همه ما یک عمرِ سعد هستمن بیش از همه از عمر سعد شدن میترسم

بدون پول توی این روزا زندگی سخته عزیزم.تجربه ی زندگی خودم.منم پنج سال پیش باکسیکه چبزی نداشت زندگی رو شروع کردم.سختی زیاد کشیدیم.تا الان تونستیم یه خونه ی متوسط رهن کنیم بایه ماشین معمولی بخریم.ولی الان با این شرابط اقتصادی فکر نکنم راحت بشه.فعلا صبر کنید بهتره

2706