2752
2734
عنوان

ماجراي بارداري من (از اول تا به امروز)

| مشاهده متن کامل بحث + 228616 بازدید | 772 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
منم این ماه اقدام کردم سرگیجه و گاهی وقتا تخمک سمت چپم درد میکنه حالت تحوع کمی دارم ولی هنوز چیزی مش ...

منم روز ۱۶ سیکلمم..سمت چپم درد میکنه خیلی حتی لگن.رون سمت چپمم درد میکنه واقعا نمیدونم چرا☹☹🥴

منم این ماه اقدام کردم سرگیجه و گاهی وقتا تخمک سمت چپم درد میکنه حالت تحوع کمی دارم ولی هنوز چیزی مش ...

بهتره فولیک مصرف کنی

تخمک رو آماده تر میکنه و شانس لقاح رو بالا میبره

و ایشالا وقتی که حامله شدی واسه رشد جنین خیلی لازمه، مخصوصا ماه های اول

ممنونم عزیزم ایشالا هزار برابرش بهت برگرده

سلام امروز بعد از اینکه 10تا بیبی چک زدم و مثبت شد البته ی هاله کمرنگ بود ولی خب دیده میشد ۲روزم عقب زده بودم کلیم خوشحال شدم واسه خودم پریود شدم😕😕اول فک کردم شاید لکه بینی و استراحت کنم ولی الان دیگ عین پریودیه وزیر شکمم درد میکنه همینجور ک داشتم گریه میکردم واسه ذوق یک هفته ایم تاپیکاتو خوندم ویجاهاییم گریهام بیشتر شد خیلی صبوری خیلییی 

خدایا هرچی خیر ته🙂🙂توکلم ب خودته

من نزدیک۱ساله تو اقدامم هیچ وقت بیبی چکم مثبت نمیشد ولی این ماه ۵روز قبل از تاریخ پریودمم بیبی چکم مثبت شد حتی امروز صبحم مثبت شد ساعت۲ یه لک اومد شکه شدم الان دیگ کامل زیر شکمم درد میکنه وپریودم😕😕

خدایا هرچی خیر ته🙂🙂توکلم ب خودته
من نزدیک۱ساله تو اقدامم هیچ وقت بیبی چکم مثبت نمیشد ولی این ماه ۵روز قبل از تاریخ پریودمم بیبی چکم م ...

خودت و همسرت چکاپ قبل بارداری رفتین دیگه؟؟ خیلی مهمه شوهرت هم بره

سلام امروز بعد از اینکه 10تا بیبی چک زدم و مثبت شد البته ی هاله کمرنگ بود ولی خب دیده میشد ۲روزم عقب ...

☺️☺️☺️ نگران نباش 

به زودی مامان میشی

فقط سعی کن یه ورزش سبک رو وارد برنامه هات کنی

مثل پیاده روی 

سالم خوری هم کمک میکنه

استرس رو کنترل کن 

2706