2737
2739
عنوان

بچه ها سوال

98 بازدید | 8 پست

سلام خانومای گل من موهام مشکی ناز بود یک سومش سفید شده حالا شنیدم وسمه خوبه.البته موهام الان رنگم داره اسفند پارسال رنگ کردم.خلاصه الان نصف رنگه نصف مشکی یکم سفید 

الان چن تا سوال دارم

الان موهام رنگ شیمیایی داره روش وسمه رنگ میگیره؟؟

موندگاریش چطوره؟

مثل رنگهای شیمیایی رنگش عوض میشه بعد یه مدت؟؟

موهای سفیدو میپوشونه؟؟

مرسی گلا 

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
وسمه؟!

یه چی مثل حنا.ولی موهارو مشکی می کنه

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه اول توضیح بدی مشکی ناز چه رنگیه:)

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2728
یه چی مثل حنا.ولی موهارو مشکی می کنه

اها رنگای گیاهی رو نمیشه بعدش رنگ کرد ولی میشه روی رنگ شیمیایی رنگ کرد و اینکه احتمال ایکنه رنگش بعدش یکم تغیر کنه هست چون میگی زیرش رنگ داری

میشه اول توضیح بدی مشکی ناز چه رنگیه:)

خخخ.پر کلاغی بود براق بود.موی سفید به فناش داد

اها رنگای گیاهی رو نمیشه بعدش رنگ کرد ولی میشه روی رنگ شیمیایی رنگ کرد و اینکه احتمال ایکنه رنگش بعد ...

تا چن وقت نمیشه رنگ کرد روش؟

2738
کلا تا کوتاه کنی یا دکلره رنگشو ببری

پس امتحان کنم ممنون گلم

من مشکی دوست.