2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

برو سراغش بعدا پشیمون میشییییییییییییییییییییییی 

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏
2738
بی دلیل، یهو متنفر شدم ازشون، 

دیوونه اگه واقعا مشکلی نداری قهر نکن...میدونی خیلیا حسرت اینو میخورن که مامان بابای خوب داشته باشن؟

افتخار میکنم لر هستم😀😀😀😀😀😀
خیلی کار بدی کردی یه اشتباه بزرگ

خیلی خشم دارم، در گذشته خیلی باهاشون اذیت شدم، الان هم متنفرم ازشون و از خاطرات مزخرفی که برام ساختن

خدایا ، نی نیمو حفظ کن
خب الان که نمیشه بزنگی. فردا شیرینی بگیر برو از دلش دربیار بایه هدیه کوچیک مثلا یه روسری

من خیلی مغرورم، عمرن. اونا بیان اگه میخوان، نمیخوان هم به درک

خدایا ، نی نیمو حفظ کن
آخه بی دلیل مگه میشه  پدرومادرتن چرا باید تنفر داشته باشی ازشون؟

هیچ کاری برام نکردن، فقط به پسراشون کمک مالی میکردن و منو اتداختن برا شوهر، منم فرزندشون بودم،،،،حالا هم برن گمشن

خدایا ، نی نیمو حفظ کن
خیلی خشم دارم، در گذشته خیلی باهاشون اذیت شدم، الان هم متنفرم ازشون و از خاطرات مزخرفی که برام ساختن

گذشته ها گذشته.

بعدش تو هر خانواده ی دعوا هست . اینکه قبلا خاطرات خوبی نساختن دلیل نمیشه که الان تو دلشونو بشکنی...

مگه مام همش خاطراتمون گل و بلبله

کار اشتباتو الکی توجیه نکن.

شاید اونا ناخاسته خاطرتو تو بچگی ناراحت کردن اما اینکه تو خاسته و عمدا درو براش باز نکردی خیلی زشته.

قلبشو شکوندی

2706