2733
2734

میخواستم ببینم چجوری از پوستتون مراقبت میکنین چه ماسکایی میذارین چه کرم هایی استفاده میکنین از این جور چیز ها خیلی ممنون

من دخترم...خالقم بع نامم سوره نازل کرد...در تقویم روزی را بع نامم ثبت کردند...با تمام مردانگی هایت هیچگاه نمیتوانی بفهمی...صورتی برایم یک دنیاست... نمی دانی عشق به لاک قرمز را...گریع کردن بدون خجالت را... درکش در توانت نیست :) منم لیلای عشق و زلیخای انتظار...من دخترم چک نویس هیچ احساسی نمیشوم...دخترم و دخترانع میخندم پس مرا کع خندان میبینی...برچسب هرزگی بر پیشانیم نزن...دخترم و دخترانع ناز میکنم ، دخترانع حسادت میکنم...آری من همان دختریم کع نگاهم بر باد میدهد غرور مردانع ات را... 😏 

ماسک سیب و عسل میدارم برا نرمیه پوست و روشن کننده پوست عالیه 

لیمو ترشم گاهی وقتا میزنم

از حموم که میام حتما مرطوب کننده میزنم 

ضد افتابم فراموشم نمیشه 

ته دیگ عشق اول را هرچقدر که بسابی چه با اسکاج دوست داشتن های بعدی چه با سیم ظرفشویی عاشق شدن های بعدی از دلت  پاک نمیشودحالا تو هی بساب و از صدای ناهنجارش سردرد بگیر ...

منم میخام بدونم 

آقا امام زمان عج برا سلامتی شما قرآن میخونم شما هم  درپیشگاه حق برا سلامتی فرزندم دعا کنید به موقع وسالم بدنیا بیاد. قطعا فرزندی که دعای ولی  عصر عج همراهشه هم سالمه هم زیبا.نینی سایتیای عزیز محتاج دعاتونم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماسک سیب و عسل میدارم برا نرمیه پوست و روشن کننده پوست عالیه  لیمو ترشم گاهی وقتا میزنم از حم ...

لیمو ترش میسورنه که

آقا امام زمان عج برا سلامتی شما قرآن میخونم شما هم  درپیشگاه حق برا سلامتی فرزندم دعا کنید به موقع وسالم بدنیا بیاد. قطعا فرزندی که دعای ولی  عصر عج همراهشه هم سالمه هم زیبا.نینی سایتیای عزیز محتاج دعاتونم. 
2731

من واسه کرم مرطوب کننده روغن بایو اویل میزنم

کرم پودر فقط واسه مهمونی استفاده میکنم 

یه شب درمیون گلیسیرین و گلاب شب تا صبح 

هرشب زیر چشام.کپسول ویتامین E

ماسک طلا دو روزدر هفته

اسکرابر هلو یه روز در هفته 

تو حمام سفیدآب و گلاب

والسلام

گاهی گرمای یک (دوستت دارم) میتواند روی تمام لباس‌های گرم را کم کند💏
لیمو ترش میسورنه که

اره ولی هم برا جوش خوبه 

هم پوستو روشن میکنه

هم پوستو نرم میکنه

ته دیگ عشق اول را هرچقدر که بسابی چه با اسکاج دوست داشتن های بعدی چه با سیم ظرفشویی عاشق شدن های بعدی از دلت  پاک نمیشودحالا تو هی بساب و از صدای ناهنجارش سردرد بگیر ...
2740

به لبم مدام وازلین میزنم 

تو حموم میتونی پودر سدر رو با اب جوش ترکیب کنی و به پوست صورت و بدنت بزنی نیم ساعت تا یک ساعت بمونه هفته ای یک بار مدام اینکارو بکنی پوستت نرم میشه اگه وقت نداری به بدنت بزنی میتونی لااقل هفته ای ۲ بار به صورتت بزنی همون دفعه اول متوجه میشی که چقدر پوست رو نرم میکنه 

گل شیشه ای:سرباز ۱:اون دختر کوچولوإ ، یه ساله هروقت با قطار میام جبهه میبینمش...سرباز ۲:پس چرا مثل بقیه گل هاشو نمیده ؟ سرباز ۱:اون گل هاشو همینجوری نمیده بابتشون پول نمیگیره ، منتظره تا بچه‌ها برن کنار...                                                         سرباز ۲:برن کنار ؟ برای چی؟!                                         سرباز ۱:تا اون ادمی که دنبالشه رو پیدا کنه                     سرباز ۲:خب ، مگه کی رو میخواد پیدا کنه ؟                      سرباز ۱:اون ادمی رو که قراره شهید بشه                           سرباز ۲:این..این دخترکوچولو تا حالا به هر ادمی که گل داده اون ادم  شهید شده ...................لای لا لا لای لا لای لا لایییی...لای لالا لای لالای لاییی