2733
2734

چند روز دیگه میرم تو ماه ۹ در به در دنبال نوبت سونو و آزمایشگاه و  دکتر و بیمارستان و دکتر زایمان میگردم 

اینجا هم کلا غریبم شرایط فیزیکمم اکی نیست کمر درد دارم و... هر دفعه یه جام درد میگیره یا یهو چند روز بشدت بی حال میشم سرگیجه شدید نمیتونم از جام بلند شم با اون حال خرابم باید غذا هم درست کنم کارهایه خونه هم تو سرمه از ناراحتی گریم میگیره هیشکی ندارم یه لیوان آب دستم بده بعد اونا زنگ میزنن به شوهرم خودشو دعوت میکنن با بچه هایه هارشون بیان بریزن سر من!!! جایه من بودین چیکار میکردین دارم حرص میخورم چون دوباره برنامه ریختن خبر دادن به شوهرم که میخوایم بیایم۱۲نفرن بزرگ و کوچیک کلا خود دعوتن شوهرمم خوشحال که اونا میخوان بیان😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من جای تو بودم خودم رو به بی حالی میزدم بعد هم میگفتم دکتر گفته استراحت کن .نه یه چایی دم میکردم  نه حتی یه جارو میکشیدم.

هرکی خوشحاله خورش کار کنه

خدای من همان خدای حیوانات است‌.ای انسان ! از ظلم هایی که به من میکنی پیش همان خدایی شکایت میبرم که تو آرزوهایت را پیشش میبری

خونه كه اصلا تميز نكن بزار بيان وضعيتت رو ببينن شايد خجالت كشيدن. شام هم يا خودشون بزارم يا شوهرت از بيرون بگيره

❤️تو ماهی ومن ماهی این برکه ی کاشی.‌.......اندوه بزرگیست زمانی که نباشی❤️
2740

منم خیلی تو این شرایط بودم ، دیگه کار از کار گذشته عزیزم اونا میان شما حرص نخور ، یه غذای ساده درست کن که زیاد زمان نبره 

دلـت کـه شـکـست لازم نیـسـت داد بـزنـی گـریـه کـنی،هق هق کـنی ،بغـض کـنـی،یـه لـبخـند بـزن سـرتـو بـگیـر بالا ،دلـه شـکـسـته ام یـه خـدایـی داره...