2752
2734

بيا اينجا كلي ماسك نوشتم برا درمان جوش

راحت سريع كم خرج

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2224921/تاپيك-جامع-مراقبت-از-پوست-و-مو-و-زيبايي?page=1

آهااااي تويي كه از من خوشت نمياد  آره دقيقا با خودتم دوست عزيز  به خودت بگير دقيقا   بدون حسمون دو طرفه ست  منم ازت خوشم نمياد كه هيچ، ازت متفرم  نبينمت تو تاپيكام يا ريپلايام  خوش گلدي... ببينمت گزارش ميخوري👊🏻 بدون حتي ارزش نداري نتمو صرفت كنم جوابتو بدم  پس جوابتو ندادم، آب بريز نسوزه  
2731
@اسپیرونولاکتون    یدونه میشناسم عشقه ❤😍

فدات بشمممممممممممممم  تو ج ی گ ر منییییییییئیییییییی   عاشقتم هارلی  یدونه ای 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

از ۱۷ اذر شروع کردم 😍😍😍😍😍دیگه تنبلی بسه
فدات بشمممممممممممممم  تو ج ی گ ر منییییییییئیییییییی   عاشقتم هارلی  یدونه ای 😘😘😘 ...

خدانکنه عزیز دلم تو تاج سرمی 😍😍😍😍😍😍

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))

عزیزم اسپیرونولاکتونو  باید زیر نظر پزشک استفاده کنی  و دوره ی درمان داره نباید قبل از تموم شدن دوره ی درمان مصرف دارو رو قطع کنی   اولش جواب نمیده بعد چند هفته اثرشو میبینی   بی نظمی پریود و تکرر ادرارو ..عوارض موقتشه  به محض اینکه دارو قط کنی تموم میشه   و اینکه فقط اگه جوشات هورمونی ان این راه درمانشه جوشای هورمونی بیشترش اطراف چانه و گونه هست   من خودم دوز ۱۰۰  یک بار در روز استفاده میکردم و نتیجه فوق العاده گرفتم

ممنون گلم،با قطع دارو ،جوشا برنميگردن؟

عزیزم بستگی داره تو ۶۰ درصد موارد برمیگرده ۴۰ درصد درمان همیشگیه براشون ولی چیزی که هست اینه که با مصرف این دارو روزنه های پوستت بسته میشه و وقتی قطش کنی مسلما دیگه مثل اولت جوش نمیزنی شدتش کم میشه

عزیزم اسپیرونولاکتونو  باید زیر نظر پزشک استفاده کنی  و دوره ی درمان داره نباید قبل از تمو ...

من تو ازمايش هورمونيم مشكلي نبود،اما من پودر بدنسازي خوردم هورمونامو از تنظيم در اورد حالا نميدونم اينو بخورم يا نه

عزیزم بستگی داره تو ۶۰ درصد موارد برمیگرده ۴۰ درصد درمان همیشگیه براشون ولی چیزی که هست اینه که با م ...

اينو با قرص ضد بارداري بايد خورد؟ اين قرص جوشا رو بيرون نميريزيه اولش؟تهوع نمياره؟بايد از روزه ٥ پريود خورد؟

ولی حتما زیر نظر پزشک بخور چون دارو پتاسیم خون رو بالامیبره از خوردن میوه ها و خوراکی هایی که پتاسیم زیادی هم دارن موقت پرهیز کن  نمیگم نخور راحت بخور ولی اگه قراره دوسال اسپیرو بخوری بهتره یکم مراعات کنی 

2706