2733
2739
عنوان

چک چندسال قبل رو چجوری نقد کنم

110 بازدید | 18 پست

سلام بچه ها.ما یه چک داریم که حدودا مال هفت هشت سال قبله  .شوهرم میگه اگه بخوایم نقدش کنیم یا باید بدیم دست وکیل که بیفته دنبالش و کاراشو انجام بده یا بدیم یه قلچماق که به زور نقد کنه.شما راهی بلدین که سریعتر باشه و دوندگی نداشته باشه؟

این باشه آرزومون...نریزه آبرویی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه پول دارید شماااااا.بعداز8سال یادتون افتاده؟؟کاری نداره بدش من نقدش کنم....والاااااااا بخدا

دوست دارم یه روزی بشه به این روزام بخندم😂😂😂.ایشالا که اون روز میاد به امروزم بخندم😂😂😂.تولد یکسالگی محمد عزیزتز ازجانم.😍😘😘..قصهههههه زندگیمو برات تعریف کنم شاید به پهنای صورت اشک بریزی😳.اما فقط از اینجاش بگم وقتی یکی از نزدیکانم طعنه مادرنشدنمو و بی لیاقتیمو تو حرم امام رضا بهم زد دلم شکست💔💔 .خورد شد💔.از امام رضا خاستم تا یه کنجد بزاره تو دلم .میزاشت اما میگرفتشون تا بارداری سوووووووممممم...محمدم پسرم اومد تو بغلم.😍😍.خدایا خیلی هوامو داشتی خیلی جاهای زندگیم پشتم بودی ازت یه خاهش دارم همه ی کوچولوهارو تو پناه خودت جا بده پسرمنم بده.💖.یه خواهش کوچولو دیگههههه خواهش میکنم هیچ کس طعنه مادرنشدنشو نشنوه.😰😰💔.
2728
2738
بدین وکیل دیگه دوران قلچماقی تموم شده خودتون ضرر میکنید ولی وکیل قانونی کاداشو میکنه اونقدر پول زی ...

150 میلیون.اخه وکیلی نمیشناسیم که پولشو از رو همین پول بگیره.و دادگاه کلی هزینه میخواد که اونم نمیتونیم بریزیم

این باشه آرزومون...نریزه آبرویی
2706