2737
2739
عنوان

چهاردست وپارفتن نوزاد...

176 بازدید | 18 پست

مامانای گل پسر من ۶ وماه وده روزشه چهاردست وپانمیره

درصورتیکه دخترداییم ده روز کوچیکتراز پسر منه رودستاش بلندمیشه و تلاش میکنه چهاردست وپابره

خیلی نگرانم..

عشق باید ازته دل باشه وگرنه چشم هردفعه یکی بهترشو میبینه❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسر منم شیش ماهشه، سینه خیز می‌ره و رو دست و پاهاش وایمیسه و سعی می‌کنه چار دست و پا بره. ولی اکثر پسرا نه ماهگی میرن. الان زوده

من از عمق وجود خود، خدایم را صدا زدم. نمی دانم چه میخواهی، ولی برای تو.                                                 برای رفع غم هایت، برای قلب زیبایت، برای آرزوهایت...
2731

اصلا اصلا اصلا بچه ها رو با هم مقایسه نکن 

پسر من و پسر جاریم همسنن با هم یه جور نبودن

پسر من فک کنم ۸ ماهگی چهار دست و‌پا رفت و بعدش راه رفت

میشه لطفا برا شادی روح مامانم و دخترم صلوات بفرستید،ممنونم🙏🏻🌸دخترمو خدا ۹۸/۱/۱ سالم و سلامت بهم عیدی داد و ۹۸/۱/۳ ازم گرفت و برد پیش خودش(پرشک قانونی علتشو رفلاکس شیر اعلام کرد )، اسمشو سالی گذاشته بودم فک کردم مث معنی اسمش عمرش طولانی میشه اما اینجور نشد...خدایا آدما هم به هم عیدی میدن پس نمیگیرن چه برسه به تو که خدایی، حکمتتو شکر...

بچه ها با هم فرق دارن.تو رو خدا الکی نگران نشین.هی نشین بچه ات رو با بقیه همسناش مقایسه کن.

مثلا برادر زاده من دختره اصلا چهار دست و پا نرفت نه ماهش بود غلت میزد همه جا میرفتی. 

یا برادر زاده همسرم ک پسره هشت ماهگی چهار دست و پا رفت

پسر منم شیش ماهشه، سینه خیز می‌ره و رو دست و پاهاش وایمیسه و سعی می‌کنه چار دست و پا بره. ولی اکثر پ ...

اخه این رودستاش بلندنمیشع هنوز

فقط باسنشو میاره بالا سرشو میماله ب فرش خودشو پرت میکنه جلو

اصلا اصلا اصلا بچه ها رو با هم مقایسه نکن  پسر من و پسر جاریم همسنن با هم یه جور نبودن پسر من ...

یکم نگران شدم گفتم نکنه خدایی نکرده مشکلی باشه

2738
بچه ها با هم فرق دارن.تو رو خدا الکی نگران نشین.هی نشین بچه ات رو با بقیه همسناش مقایسه کن. مثلا بر ...

خودمم میدونم زوده واسه چهاردست وپا اخه دکترمیگف بین سن ۷ تا ۱۰ یادمیگرند چهاردست وپابرند

یهو اینودیدم الان نگران شدم

اخه این رودستاش بلندنمیشع هنوز فقط باسنشو میاره بالا سرشو میماله ب فرش خودشو پرت میکنه جلو

طبیعیه نگران نباش. همه خواهر زاده های منم اینجوری بودن. اصلا بعضی بچه ها کلا چار دست و پا نمیرن و بعد یک‌سالگی راه میرن.‌ فعلا خیلی زوده

من از عمق وجود خود، خدایم را صدا زدم. نمی دانم چه میخواهی، ولی برای تو.                                                 برای رفع غم هایت، برای قلب زیبایت، برای آرزوهایت...
بعضی بچه ها اصلا چهار دست و پا نمیرن یدفعه میشینن خیلیا هم دیر چهار دست و پا میرن اصلا مقایسه نکن

دیوونه شدم بخدا 😂

نگران نباش گلم پسر من ۸ماهش چهار دست و پا میره از وسایل میگیره پا.میشه اما دختر دوستم که ۷روز بعد ...

نمیشع مقایسع کرد ولی مادرم دیگه دلم طاقت نداره

بچه ای که خدای نکرده مشکل داشته باشه معلومه

اطرافیان انقد به من استرس وارد می کردن که این چرا نمی شینه، چرا دندون در نمیاره، چرا سینه خیز نمیره، چرا راه نمیره، چرا حرف نمی زنه و ... من اصلا برام مهم نبود و می گفتم سر وقت خودش شروع می کنن و خدا رو شکر سر وقت خودش همه کارشو انجام داد ، شمام نگران نباشید حتی دوتا بچه از یه مادر هم سیر تکاملشون فرق داره چه برسه بچه شما با بچه دختر دایی تون

میشه لطفا برا شادی روح مامانم و دخترم صلوات بفرستید،ممنونم🙏🏻🌸دخترمو خدا ۹۸/۱/۱ سالم و سلامت بهم عیدی داد و ۹۸/۱/۳ ازم گرفت و برد پیش خودش(پرشک قانونی علتشو رفلاکس شیر اعلام کرد )، اسمشو سالی گذاشته بودم فک کردم مث معنی اسمش عمرش طولانی میشه اما اینجور نشد...خدایا آدما هم به هم عیدی میدن پس نمیگیرن چه برسه به تو که خدایی، حکمتتو شکر...
2706