2737
2734
عنوان

جاریم خیلی اذیتم میکنه

3119 بازدید | 74 پست

من شوهرم و جاریم خیلی صمیمی بودن بعده ازدواج شوهرم با من جاریم داشت از حصودی میمرد بعد منو پر میکرد علیه شوهرم که طلاق بگیرم برم من مقاومت کردپ جریان رو با مادر شوهر و خواهر شوهرام گفتم الان شوهرم حتی یه سلامم به جاریم نمیده دیشب دورهمی همی همه خونه ما بودن اونا رو دعوت نکردیم ساعت ۲ نصفه شب به شوهرم پیام داده با گوشی برادر شوهرم که بیداری؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اه چقدر بد فقط ازش فاصله بگیرید تو گوشی شوهرتون هم بلاکش کنید دیگه نتونه اس بده و زنگ بزنه

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2740
امروز همه خونه مادر شوهرم هستیم میخوام به برادر شوهرم بگم ساعت ۲ نصفه شب کاری داشتی به برادرت پیام د ...

اره همین کارو کن بهترین گزینس☺

ميشه واسه مادر شدنم لطف کنید صلوات بفرستين و دعام کنین خدا بهم بچه هاي سالم وصالح بده ممنونتون ميشم محتاج دعاهاتون هستم ! 🙇🙇🙇🙇🙏🙏بعد چندسال چشمم به نوشتم خورد😭الان خدارو شکر دوتا بچه سالم دارم😍
امروز همه خونه مادر شوهرم هستیم میخوام به برادر شوهرم بگم ساعت ۲ نصفه شب کاری داشتی به برادرت پیام د ...

اره حتما تو جمع بگو

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧