2733
2734
عنوان

توروخداکمکم کنین باردارا

245 بازدید | 48 پست

من امروز روز اول هفته دهم بارداریمه چندروزه عین پری درد دارم توی تخمدان راستم ولی لک یاخون ندارم خداروشکر لگنم هم گاهی میگیره

ی مسافرت هم اومدیم که همش توی ماشین بودم

..توروخداکمکم کنین خیلی میترسم خیلی قلبم داره درمیاد

تودلیم معجزه💞 امام رضا ع💞 و امام حسین ع🌹هست بعدازچندسال..خدایا شکرت شکرت😍میشه برای سالم به دنیااومدنش ی دونه صلوات مهمونم کنی الهم صل علی محمد وال محمد😍 ان شاءالله حاجت رواشی

به اطر‌کستفرته خسته شدی باید مابینش‌یکمی‌راه میرفتی 

چیزی نیست

منم مسافرت طولانی رفتم اوایل زود درد میگرفتم و خسته میشدم اوایلش طبیعیه نگران نباش

جراحت جایی است که روشنایی وارد میشود               مولوی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
 مسافرت که نباید میرفتی.وقت پریودت نیست؟من وقت پریودم که میشه درد دارم دقیقا عین پریودی

پریودام نامنظم بود ولی خب دهم به دهم میشدم این اواخر

تودلیم معجزه💞 امام رضا ع💞 و امام حسین ع🌹هست بعدازچندسال..خدایا شکرت شکرت😍میشه برای سالم به دنیااومدنش ی دونه صلوات مهمونم کنی الهم صل علی محمد وال محمد😍 ان شاءالله حاجت رواشی

اینا طبیعیه ولی اگه خیلی کمر دردت نگرانت کرده دراز بکش اگه بهتر شد با دراز کشیدن و استراحت یکم کم شد مشکلی نیست

دختر نازم غافلگیرمون کرد و بیست روز جلوتر تشریف فرما شد☺️
2738
نمیخوام نگرانت کنم..پلی مراعات کن...زیاد راه نرو...احتمالغ جفتت پایین...

توی هفته هفت رفتم سونو همه چیزعالی بود

عزیزم اخه سفر تو سه ماهه اول.؟

اجباری بود همسرم عمل داشت منم اومدم ک باهاش برم شهرستان مستقیم

حالا اگه شیاف داری بذار.منم دکترم گفت وقتی درد داری شیاف بذار که مطمئن بشی اتفاقی نمیفته

ندارم شوهرم پیشم نیست چجوری برم بخرم ای خدا

ازداروخونه میشه گرفت؟؟اسمش چیه

اخی عزیزم خدا شفاشون بده دردت اگه خفیفه عادیه  ولی مراقب تکونای ماشین باش‌ استراحتتم بیش ...

چشم مرسی حتما

2706