2737
2739
عنوان

هفته اخر بارداری

787 بازدید | 33 پست

سلام بچه ها من هفته چهل بارداری هستم ولی خیلی عادی هستم نشونه ای از نزدیک بودن بارداری ندارم دکترم گفته اگه تا اخر هفته چهل دردم نگرفت باید بستری بشم که با امپول القا کنن.کسی نمیدونه این دو سه روز باید چه نشونه ای داشته باشم یا چیکار کنم؟ نمیخوام با امپول زایمان کنم میگن سختر میشه زایمان

نگران نباش من با امپول زایمان کردم خیلی ام راحت بودم کلا 2 ساعت درد داشتم

یعنی کلا دود نداشتی؟ تا امپول زدن سریع دردت گرفت توی دوساعتم زایمان کردی؟ دردایی که داشتی خیلی ناراحت کننده بود یانه!؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بعضی ها تا چن ساعت قبل زایمان نشونه خاصی ندارند خیلی ریلکس و راحتن و یه دفع دردهای خفیف با فاطمه طول ...

اصلا دوست ندارم امپول بزنم . شنیدم امپول زور برای بعضیا خوب نیس

یعنی کلا دود نداشتی؟ تا امپول زدن سریع دردت گرفت توی دوساعتم زایمان کردی؟ دردایی که داشتی خیلی ناراح ...

عزیزم من هفته 35 زایمان کردم .. دکتر خودش کیسه ابم رو پاره کرد ساعت 8.30 صبح تا یه ساعت مث درد پریودی بود

بعد ساعت 9.30 بهم سرم فشار زد یکم دردم بیشتر شد و نهایتا 10.45 بهم امپول فشار رو زد ک دیگه درد شدید شد و بردنم اتاق زایمان و 12 ظهر زایمان کردم 

اصلا دوست ندارم امپول بزنم . شنیدم امپول زور برای بعضیا خوب نیس

من سر دخترم بموقع درد ام شروع شد وبیمارستان رفتم اما بااین حال باز برا فول شدن هم امپول میزنن اما اگر درد ات بموقع شروع نشده ساعتهای طولانی تری زیر امپول فشار هستی 

2738
خب بچت کوچیک بود پس. چرا اینقد زود حالا؟

بچم 2820 گرم بود تو 35 هفته 

من نشت کیسه آب داشتم ..

اره کوچیک بود ولی چون بدنم باز نشده بود کلا تیغ زدن .. برای من بخیه های بعد از زایمان پدرمو در اورد 

بچم 2820 گرم بود تو 35 هفته  من نشت کیسه آب داشتم .. اره کوچیک بود ولی چون بدنم باز نشده بود ...

معمولا هفته ۳۵ تو دستگاه میزارن بچه رو . ولی خدارو شکر بالاخرع به دنیا اوردی. من خیلی لاغرم قبل از بارداری ۴۷ کیلو بودم برم دعا کنید هم طبیعی زایمان کنم هم بچم و هم خودم سالم و تندرست باشیم به دعای همتون احتیاج دارم. نه ماه واقعا سختی و زحمت کشیدم 

معمولا هفته ۳۵ تو دستگاه میزارن بچه رو . ولی خدارو شکر بالاخرع به دنیا اوردی. من خیلی لاغرم قبل از ب ...

من قبل از بارداری 70 بودم موقع زایمان 78 بودم الان ک بچم 6 ماهشه 64 کیلو هستم 🤣

2706