2737
2739
عنوان

دردو دل😢

376 بازدید | 36 پست

پدرشوهرم غیرازمن دوتاعروس دیگه داره من اخریشونم قبل ازمن به اون دوتاپسرشون توازدواج کلی کمک کردن ولی براما امان ازهزارتومن که خرج کنن البته خانواده گرم و مهربونین و بهم احترام میذارن و دوستم دارن ولی ازاینکه برام خرج نمیکنن خیلی اذیت میشم مخصوصا وقتی خودشون میان ومیگن برا فلانی این کاروکردیم وقتی مقایسه میکنم عذاب میکشم حتی دوباربخاطر این حرفاشون از ته دل گریه کردم خیلی دلم شکست چون هیچی کم از بقیه ندارم و ازخیلی جهات بهترازاونام وقتایی که مادرشوهرم میگه مثلابرا اون یکی جاریم فلان وسیله روخریدن توخودم خردمیشم و ناراحتم میکنه ازماتوقع بهترین چیزارودارن ولی خودشون دستشون توجیبشون نمیره مراسم عقدخانواده مارسم دارن همه خرج ومخارج باپدرعروسه ولی اونارسمشون فرق داره نصف مخارج رواونامیدن اینوبعدازعقدم فهمیدم البته انقدبهمون اصرارکردن که ماتالارنگرفتیم وتوخونه مهمونی دورهمی گرفتیم والانکه فهمیدم حس میکنم سرم کلاه رفته و دارن برام کم میذارن و زرنگ بازی درمیارن البته پدرشوهرم ورشکسته شده و خانوادشون پرجمعیته شوهرم میگه بخدا نداره و شرمنده ی ماست و خودش زبونی میگه ولی من وقتی یادحرفاشون میفتادم که خودشون میگن برااون دوتاپسروعروسشون چکارا کردن اذیت میشم و ازناراحتی اشکم دراومده 😢😢😢 امروزم ازشون خدافظی نکردم و باچشمای پف کرده اومدم خونه خودمون اینم بگم شوعرم فوق العاده مردخوبیه و برام کم نمیذاره ولی خانوادش حس میکنم تبعیض قائل میشن شایدم واقعا ندارن ولی من دلم خیلی پره ازشون😭

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

😭😭😭

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

پدرشوهرمادرشوهرمن کمک که نمیکنن هیچ نمیزارن خودشم چیزی واسم بخره هیچ پولاشم میگرفتن ازش.خداازشون نگذره😐

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پدرشوهرمادرشوهرمن کمک که نمیکنن هیچ نمیزارن خودشم چیزی واسم بخره هیچ پولاشم میگرفتن ازش.خداازشون نگذ ...

ایناادمای بدی نیستن نمیدونم زرنگن یا خیلی ساده که میان این حرفارومیزنن.ولی خدایی بخیل نیستن ازاینکه شوهرم برام خوب خرج کنه اصلادخالتی نمیکنن

رفیق بخاطر چیزای الکی غصه نخور فایده نداره دوم حوب خودت میگی ها ورشکست شدن بعد مهربونن دوستت دارن  اگه داشتن نمیدادن ها سوم بهترین نعمت این داری همسرت خوب برو خداروشکر کن

برام  دعا کنید خیلی محتاج دعا شما عزیزان هستم   
ایناادمای بدی نیستن نمیدونم زرنگن یا خیلی ساده که میان این حرفارومیزنن.ولی خدایی بخیل نیستن ازاینکه ...

خب همینش خوبه😊

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔
2738

بهتره وقتی اینا رو مادرشوهرت میگه پ اتقدر هم حساسی با خنده بگو مامان من حسودیم میشه پس من چی !!منم دل دارما 

هیچ وقت فکر نکن خدا فراموشت کرده ،خدا به همه کس و همه چیز حواسش هست ❤️

الانم اینکارارو براشون میکنن؟؟

اگه نه که شاید واقعا به خاطر اینکه دست و بالشون‌خالی شده نتونستن واسه شما کاری کنن .

فقط و فقط همسرت برات مهم‌باشه نه هیچ کس دیگه ، شما که محتاج اونا نیستی. 

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامونو به آدمایی بزنیم که هیچ وقت ندیدیمشون...
ای بابا  شوهر خوب داری قدر بدون  از مردم توقع نکن خودت اذیت میشی

من حسرت چیزی به دلم نیست ولی وقتی میبینی اینجوریه ادم حس میکنه تبعیض قائل میشن خواه ناخواه مقایسه پیش میاد براچی خب میان میگن اینکاروکردیم برااونیکی یافلان چیزاروماگرفتیم درصورتیکه برامن هیچ خرجی نکردن

بهتر که خانواده شوهر خرجتون نکردن.اونجوری یکسره منت میزاشتن.همش از خدا بخواه هر چیزیو.بنده خدا چیکار ...

اره کارایی که برااون دوتاکرذنووقتی میگن قشنگ بامنت میگن ولی بازم من ناراحت میشم 

من خیلی زبون دراز نیستم ولی اینجور مواقع میرم میگم چرا وتسه اون کردی واسه من نه !مگه من عروست نیستم مگه منو دوست نداری 

اینجوری هم دلم خالی میشه هم سو تفاهم نمی مونه 

هیچ وقت فکر نکن خدا فراموشت کرده ،خدا به همه کس و همه چیز حواسش هست ❤️

خب عزیز میگی ورشکست شده .نداره خب.

اونا هم بخاطر اون میگن واسه مسرای دیگه گرفتیم که فک نکنی خسیسن.میگی که بعدشم معدرتخواهی میکنن.

وقتی معدرتخواهی کردن یعنی واقعا از ته دلشون شرمنده ان.و ببین چقدر دوستت دارن که عرورشونو جلوت شکستن و معدرت میخوان.

تیکر پسردار شدنمه.دعا کنید واقعی بشه خداجووونم ؛تو رو به آبروی ۵تن آل عبا؛به جان ابوالفضل به تنهایی حسین به لب های تشنه رقیه و سکینه به گریه های بی تاب علی اصغر یه پسر سااالم و صآلح و خوشبخت نصیب منو شوهرم کن
2706