2737
2734
عنوان

تمیز کردن مبل های سفید

2150 بازدید | 11 پست

برای تمیز کردن لکه های روی مبلهای سفید  بهترین روش چیه ؟ کسی بلده ؟

Arise, awake and stop not untill the goal is reached     برخیز و‌بلند شو و تا زمانی که به هدفت نرسیده ای به تلاشت ادامه بده. 

سوال منم هست😓همسرم روش چای چپ کرده... 🤕

نمی دونم چیکارش کنم؟! البته مالِ من کرم رنگه تقریبا

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

لکه بر مبل رافونه. هم برا فرشه هم برا مبل. اسپری کن رو اسفنج بعدمحکم بکش رو لکه ها بزار ی بیست دقیقه بمونه بعد با بخارشو بکش روش. من مبلام صورتی روشن لباس مشکی بهش رنگ داده بود اینجور کردم مثل اولش شد.

امتحان کردم، کمرنگ شده اما یه هاله مانند روش مونده

من‌یه‌شامپوفرش‌داشتم‌‌خیلی‌خوب‌بود‌مثل‌شیشه‌پاک‌کن‌بود‌راحت‌استفاده‌میشد‌خیلیم‌تمیزمی‌کرد‌برق‌مینداخت

2738
امتحان کردم، کمرنگ شده اما یه هاله مانند روش مونده

شامپو فرش به اضافه یه مقدار وایتکس و آب تمام لکه های مبلای روشن حتی کرم رو پاک میکنه

فقط 32 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+
شامپو فرش به اضافه یه مقدار وایتکس و آب تمام لکه های مبلای روشن حتی کرم رو پاک میکنه

ممنون عزیزم🤩🤩امتحان میکنم 

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
من‌یه‌شامپوفرش‌داشتم‌‌خیلی‌خوب‌بود‌مثل‌شیشه‌پاک‌کن‌بود‌راحت‌استفاده‌میشد‌خیلیم‌تمیزمی‌کرد‌برق‌مینداخ ...

مارک شامپو فرشت چی بود؟؟