2737
2734
عنوان

دلتنگی دلتنگی و دلتنگی

980 بازدید | 13 پست

اونقدر دلم تنگ شده برای خانواده ام دارم میپوکم دیگه

از من بعیده این حجم دلتنگی و غم

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم...موجیم که آسودگی ما عدم ماست

من با پسرم چند ماه هست مهاجرت کردیم از ایران ،الان داغووووونم

هرگز فکرشو نمیکردم این مقدار دلتنگی بتونه سراغم بیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه نفر تو پست من نوشته بود خیلی حساس و زودرنجی و فاقد اعتماد به نفس. و شما لایک کردین. این روزا عادت شده توهین کردن به دیگران ولی اینجا توهین ها رو لایک هم می کنن. خواستم بیام بگم امیدوارم تو موقعیت بارها بدتر از من قرار بگیرید دیدم تو موقعیت بع شکلی مشابهی هستید. تو همین آلمان اگر موقعیتی رو که تنهایی شما رو درش قرار داده برای دیگران تعریف کنید و اون ها به سبب عدم آگاهی از موقعیتتون بهتون توهین کنن چه حسی پیدا می کنید؟ قطعا دلشکسته تر از اون چیزی که هستید خواهید شد‌. خوبه خودتون در تنهایی و غربت قرار دارید و این رفتار خجالت آور رو نشون دادید. 

یه نفر تو پست من نوشته بود خیلی حساس و زودرنجی و فاقد اعتماد به نفس. و شما لایک کردین. این روزا عادت ...

اینایی که اون دوستمون گفتن به هیچ وجه توهین نیست

حساس بودن یا زودرنج بودن و فقدان اعتماد به نفس

من هم شاید به سبب شرایط امروز همه اینها باشم 

خیالت هم راحت الان در موقعیت خیلی سختی هستم و مطمئنا به مراتب از موقعیت شما سخت تر هست

اگر هم کسی اون حرفها رو به من بزنه به جای اینکه بهم بربخوره سعی میکنم حرفهاش رو تحلیل کنم شاید واقعا درست بگه

اگر هم درست نگه از نظر من نظرش اصلااااا مهم نیست و بدون واکنش ازش رد میشم

فقط اینو بهت بگم نفرین کردن و اینکه میگی امیدوارم در موقعیتی به مراتب سخت تر از من قرار بگیری،خیلی زشته خیلی

مطمئن باش همین الان در همون شرایط هستم 

به هر حال امیدوارم دوستان خوبی پیدا کنی و شاد و موفق زندگی کنی

2738
اینایی که اون دوستمون گفتن به هیچ وجه توهین نیست حساس بودن یا زودرنج بودن و فقدان اعتماد به نفس من ...

نفرین نکردم. 

هر چند مطمئنم کارما پاسخ رفتار همه افراد رو خواهد داد. 

نه. من همیشه نمی گذرم... ممکنه گاهی این کارو بکنم ولی ترجیح می دم "گاهی" سکوت نکنم... سکوت کردن چه فایده ای به حال رفتار افراد جامعه داشته تا حالا؟ ترجیح می دم حرفمو بزنم و آروم شم. نه شما نه اون خانوم، روانشناس نیستید. هر چند لحن بیان افراد متفاوته. خیلی وقت ها من هم به کسی گفته م فلان مورد اعتماد به نفس رو می بره بالا اما به طور کلی می گم. خودم رو از دیگری جدا نمی کنم. با یک پست در مورد کسی قضاوت کردن و با لحن بد اون قضاوت رو بیان کردن هم اتفاقا چیزیه که نیاز به تحلیل داره. 

من هیچ وقت نفرین نمی کنم اون بالا هم نوشته م که: "می خواستم" بگم. اما گاهی از همه ی درونم دلم می خواد کارما دست کم "گاهی" پاسخ برخی افراد رو بده....

چون خسته شدم از این که هر کسی هر طور دلش می خواد رفتار می کنه  هر حرفی دلش می خواد دهنش رو باز می کنه و می گه و ذره ای خودش رو مسوول نمی دونه. چه فرقی می کنه حقیقی یا مجازی؟

اون قدر همیشه همه گذشتن و چیزی نگفته ن که اون رفتار تبدیل شده به رفتار درست و طبیعی و اگر کسی نسبت بهش حس خوبی نداشته باشه می شه غیر طبیعی. باشه شما خوبید.

تازه مگه من گفته بودم بیایید درباره من اظهار نظر کنید؟ یا گفتم بیایید در مورد من نظر کارشناسی روانشناسی بدید؟ گذشتن یه وقت دیگه ای هم کاربرد داره. و کاربرد خیلی بهتری داره. وقتی از موقعیت کسی و آنچه که بیان کرده درک چندانی ندارید. اینجا هم اتفاقا موقعیتی که "بد نیست" راجع به "گذشتن!" از کنارش فکر کنید. 

لطف کردید وقت گذاشتید. 

نمیفهمم چرا اینقدر عصبانی هستی شما 

خشمت زیاده ،زیادتر از اونی که این موقعیت میطلبه

بهت توصیه میکنم از هر موضوعی به اندازه خودش عصبانی و ناراحت شو

مثلا یه جایی بین یک تا ده شما ۵ تا باید عصبانی بشی ولی وقتی نتونی خشمت رو کنترل کنی و ده تا ناراحت و عصبانی بشی هم به خودت و هم به اطرافیانت آسیب میزنی

من دارم دوستانه باهات صحبت میکنم نه جبهه گرفتم ،نه میخوام بجنگم

فقط به عنوان دوست دارم اینو بهت میگم 

اگر هم از حرفهای من و طرز فکرم خوشت نمیاد نمیخواد جوابمو بدی و به قولی وارد مقوله کل کل بشیم با هم ،نظر مخالفت رو بگو و تمام عزیزم