2733
2734

بچه ها من یه پسر دارم که آخر خرداد ۲ سالش تموم شد. من از اول مرداد پوشکشُ جدا کردم و بردمش دسشویی. ظرف هفته اول یاد گرفت که جیش داره بگه تقریبا خوب بود و فقط چندجایی رو کثیف کرد

اما الان تقریبا یه ماهه خیلی اذیت می کنه. جیششُ یه ماه پیش دیرتر می گفت یه کوچولو نم میداد تو شلوارش ولی الان دیگه اصصصصلا نمیگه و میریزه رو فرش و پارکت. خسته شدم ازبس شستم

توروخدا اکه تجربه ای دارین کمکم کنین

البته تو این یه ماهم زیاد دعواش کردیم احساس می کنم هرچی دعواش کردیم بدتر شده.

چندبارم تو شب جاشُ خیس کرده. امروز کلی به خاطر این موضوع گریه کردم. اگه راه چاره ای می دونین یا بین بچه های خودتون و اطرافیانتون همچین موردی دیدین بگین چیکار کنم واقعا درمونده شدم    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

البته تو این یه ماهم زیاد دعواش کردیم احساس می کنم هرچی دعواش کردیم بدتر شده. چندبارم تو شب جاشُ خی ...

عزیزم منم پسرمو دعوا کردم چند بار بهتر نشد هیچ بدتر شد من خودم هر نیم ساعت ازش میپرسم میبرمش دستشویی یا مواقعی که اب زیاد میخوره خودم میبرمش

پسرتون پی پی رو میگه؟

سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچکس بعید نیست
2728

دعواش نكن بدترميشه عزيزم پسرمن ١٤ ماهشه ميبرمش دستشويي جيش كه ميكنه براش دست ميزنم اونم ذوق ميكنه حالا خودش وقتي جيش داره ميبرمش دستشويي بعد اينكه كارشو كرد براخودش دست ميزنه البته من بعضي وقتا پوشك نميبندم بهش ولي از ١٨ ماهگي بيشتر روش كارميكنم 

يه جوري باادم رفتارنكنين كه اگه بلايي سرتون اومد دلمون خنك شه !  تاوقتی باکفش کسی راه نرفتین راه رفتنشو قضاوت نکنین   
عزیزم منم پسرمو دعوا کردم چند بار بهتر نشد هیچ بدتر شد من خودم هر نیم ساعت ازش میپرسم میبرمش دستشویی ...

پی پی رو میگه ولی پسر من زود سردیش میشه مثلا شیر یاخیار میخوره جیشش خیلی زیاد میشه  هرنیم ساعت کلللی جیش می کنه. الان اگه من ببرمش دسشویی جیش می کنه اگه نبرم اصلا نمیگه جیش دارم. 

امروز بااینکه ده دقیقه بود برده بودمش یه دفعه رو پارکت کلی جیش کرد

2740
عزیزم چکار کردی که پی پی رو میگه  پسرم اصلا پی پی رو نمیگه جیش رو بعضی مواقع میگه

عزیزم این پسرم بچه سوممه اون دوتای دیگه سه روزه یاد گرفتن. کاری هم نکردم فقط تشویقشون کردم ولی این نمی دونم چرا اینطوری میکنه

عزیزم این پسرم بچه سوممه اون دوتای دیگه سه روزه یاد گرفتن. کاری هم نکردم فقط تشویقشون کردم ولی این ن ...

خب چ جوری تشویق کردی عزیزم به منم بگو

من پسرم  پی پی اصلا نمیگه هرکاری کردم

حتی بعضی مواقع میبینم زور میزنه میبرمش دستشویی نیم ساعت هست ولی فقط اب بازی میکنه همینکه از دستشویی میاد ده دقیقه بعدش پی پی میکنه بخدا دیگه خسته شدم دیگه😭😭😭

سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچکس بعید نیست
خب چ جوری تشویق کردی عزیزم به منم بگو من پسرم  پی پی اصلا نمیگه هرکاری کردم حتی بعضی مواقع می ...

با دست زدن آفرین گفتن بعضیام میگن برچسب بگیرین هروقت جیش کرد یکی بزنه تو دسشویی البته من ابن روشُ امتحان نکردم

عزیزم همدردیم کل خونمُ به گند کشیده نمی دونم چه خاکی توسرم کنم

فقط محبت و محبت و محبت 

با مهربانی و تشویق و عشق دادن بهش خیلی زودمیتونه باهات همکاری کنه

من پسرم چون حیوانات دوست داشت براش برچسبشو خریدم بهش میگفتم هربار که جیش داری بریم دستشویی باهم بچسبونیم به دیوارش 

خیلی خوشش میومد و دیگه اصلا تو شورتش جیش نکرد

2706