2752
2734
عنوان

خبر دارم اونم چه خبرایی ☺😍🎀💕

726 بازدید | 51 پست

سلام بچه هام .

من مشکلاتم حل شد ایشالاشماهام مشکلتون حل بشه .

اومدن بعدازکلللللی زنگ و التماس پدر شوهرم فقط یه فرصت خواس ازم که برای بار اخربیان خونمون باخاانوادم حرف بزنن که شوهرم پشیمونه و قول داده تعهدم بده که دیگ ن دس درازی میکنه نه بدبینی و شکاکی وماااامان دوست باشه .

خلاصه اومدن حرف زدن منم شرطاموگفتم اوناپذیرفتن همون روز پدر شوهرم منو باخودش بردخونشون گفت بریم دنبال تالار وفیلم بردار واینا .

خلاصه من نمیرفتم بعداز کلی اصرار به پدرم،اجازه دادگفت تشریف ببر ومن اماده شدمو باهاشون رفتم .

تالارمونو دیدیم فیلم بردارمونم دیدیم هفته پیشم خداروشکر قراردادبستیم یه مقدار پول دادیم .وقت تالارمون ایشااااالا افتاد واس 1397/10/20 یعنی دِی ماه شد.

حالا امروزم همسرم قرار بیاد دنبالم برم دنبال لباس عروس وخونه وارایشگاه واگ وقت شد خریدعروسیم .البته تا جمعه خونشونم .چون همون دقیقه نمیشه انتخاب کرد .

خلاصه که دعا کنید ماام خوشبخت بشیمو بااین گروووونی بتونیم این عروسی اینارو بگذرونیم بریم سرخونه زندگیمون .

بالاخره منم به امید خدا دارم عروس میشم😊😊😊😊☺☺☺☺😉😉😉😉😍😍😍😍😚😚😚😚😘😘😘😘😙😙😙😙

دوستون دارم❤❤❤❤

🤩به امیدخداتیکرعروسیمه🤩  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
2706