2733
2739
عنوان

لطفا بیاید حالم خیلی بده

520 بازدید | 78 پست

سلام . بچه ها امشب رفتم تو نت یه چند تا فیلم زایمان طبیعی و سزارین دیدم حالم اینقدر بد شد رفتم بالا آوردم الانم سر درد دارم. خیلی میترسم. یه مدتیه همسرم گیر داده بچه دار شیم. منم از اول از بچه دار شدن بخاطر همین موضوع می ترسیدم. تورو خدا بیاید دلداریم بدید بگید شمام همینطوری بودید؟ چطوری با ترستون مقابله کردید؟

از سر شب تا حالا همش دارم فکر میکنم آخه زن ها چقدر بدبختن همه درد ها واسه زن هاست و همه عشق و حال ها واسه مردها بعد وقتی میخوان جدا شن بچه می رسه به مرد یا نام خانوادگی مرد رو میدارم رو بچه. بابا خدایی خیلی ظلمه . بابا ما بهشت نخواستیم آخه چه کاریه. 

خدایا نفرین نمیکنم فقط واگذار میکنم به خودت .....خودت مثل همیشه می‌دونی چیکار کنی.... می‌دونم صبر تو چهل ساله

اصلا اینقدر میترسم از ازدواج کردنم پشیمون شدم امشب همش به همسرم میگفتم برو اون ور ازت متنفرم

خدایا نفرین نمیکنم فقط واگذار میکنم به خودت .....خودت مثل همیشه می‌دونی چیکار کنی.... می‌دونم صبر تو چهل ساله

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بدبخت؟؟؟؟

خیلی خوشبختیم‌که ی بچه تو دل ما رشد میکنه ی قلب درون ما به وجود میاد 

اسم مادر رو به خودمون میگیریم 

منم از بارداری و زایمان میترسم ولی میگم ارزش داره چون از منو سوهرم ی موجودی میخواد بیاد کنارمون که خیلی میتونه عجیب ک فوق العاده شیرین باشه 

ارزشی که مادربودن داره هیچ چیز دیگه ای نداره

2731
2738

من از تو بتتر بودم.اصلا به بچه آوردن فکرم نمیکردم.هرچی مامانم میگف بچه بیار بخاطر زایمان میگفتم هرگز.همش دعت میکردم هیچوقت بچه دار نشم میگفتم من یقینا سر زایمان می میرم.ولی حامله که شدم دگرگون شدم.انگار یه قدرت خیلی زیادی خدا بهم داد یدفه.دیگه ترسم ریخته بود.زایمانمو رفتم واس طبیعی ولی خدا نخواست و نتونستم سزارین شدم عالی بود هیچ درد نداشت

من اول باردارشدم بعد رفتم اینجور چیزارو تو کتاب و نت فهمیدم چ ترسناکه ب غلط کردن افتادم😆بعد گفتم دیگ کاری ک شده چاره ای نیس منتظر روز موعود شدم خخخ. ولی نترس من طبیعی زایمان کردم ی شب تا صبح درد کشیدم صبح دنیا اومد الان میگن روشهای خ خوبی برای کاهش درد وجود داره گلم. آش کشک خالست دیگههه😁

بدبخت؟؟؟؟ خیلی خوشبختیم‌که ی بچه تو دل ما رشد میکنه ی قلب درون ما به وجود میاد  اسم مادر رو ب ...

واقعا شعاره.اگرم واقعیه من حسش نکردم .حالا مثلا اگه تو شکم همسرم رشد میکرد و اون میزایید چی میشد .تموم شیرینیاش بعد زایمانه

بدبخت؟؟؟؟ خیلی خوشبختیم‌که ی بچه تو دل ما رشد میکنه ی قلب درون ما به وجود میاد  اسم مادر رو ب ...

آخه آدم این همه درد رو می بینه احساس بدبختی میکنه. بعد مردا راست راست راه میرن خوب حداقل درد پریود میشد واسه مردا زایمان واسه ما . خوب چی میشد یه خورده هم اونا درد می‌کشیدند😂

هیچی اول بگو حق طلاق و حضانت بچه رو بده بهت اگه دلت اروم میشه بعدشم بستگی به روحیاتت یک روش رو انتخاب کن من خودم به شدت از طبیعی میترسیدم واسه همین سزارین با بیهوشی کامل رو انتخاب کردم ولی جاریم دوست داشت ببینه دارن چکارش میکنن سزارین اپیدورال انتخاب کرد که فقط خط سزارین رو بیحس کردن و کلا بقیه اندامهاش حس داشتن .... سخت نگیر گلم اونجوری هم وحشتناک نیس ..فقط تا ترست کاملا نرفته اقدام نکن برو بیمارستان اونجا مشاوره مخصوص زایمان دارن تو کلاسهای بارداری هم‌شرکت کن معمولا رایگانه ترست میریزه  و بعدش اقدام کن

من به دستان خدا خیره شدم ... معجزه کرد [smiley]l/l_70.gif[/smiley]
من دقیقا تا روز زایمانم همینجور گریه کردم .یعنی بحدی گریه کردم که همسرم اسم بچه دومم نمیاره

چیکار کنم خدایا! همش میگه بچه دار شیم. اینقدر میترسم حاضرم طلاق بگیرم اما بچه دار نشم

2706