2737
2739
عنوان

کمک فوری میخوام دوستان درمورد قرص

149 بازدید | 6 پست

من قرص جلوگیری مصرف میکنم ازون بیست و‌یکیا بعد یه هفته استراحت دوباره باید بخورم 

حالا من این ماه قرصم تموم شد گذاشتم دیقه نود برم بگیرم ک دکترم امروز نبود بنویسه منم امروز باید شروع میکردم بعد یه هفته ،

حالا سوال من اینه فردا صبح زود من دوتا قرص بخورم بجا امروز و دوباره قرصارو نرمال شروع کنم اشکال نداره یا این ماه ‌و باید قطع کنم از ماه دیگه شروع کتم برا همین یه روز؟

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍

خب برو آزاد داروخانه الان بگير

امه نميتوني فردا دوتا بخور اما تا دو سه روز از يه روش ديگه هم جلوگيري داشته باش

موفقیت من زمانی آغاز شد که نبردهای کوچک را به جنگجویان کوچک واگذار کردم.دست از جنگیدن با کسانی که غیبتم را می کردند برداشتم.دست از جنگیدن با خانواده همسرم کشیدم.دیگر به دنبال جنگیدن برای جلب توجه نبودم.سعی نکردم انتظارات دیگران را برآورده کنم و همه را شاد و راضی نگه دارم.دیگر سعی نکردم کسی را راضی کنم که درباره من اشتباه می کند. آنگاه شروع کردم به جنگیدن برای اهدافم، روياهايم،ايده هايم و سرنوشتمروزی که جنگ های کوچک را متوقف کردمروزی بود که مسیر موفقیتم آغاز شد. هر نبردی ارزش زمان و روزهای زندگی ما را ندارد. نبردهایمان را عاقلانه انتخاب کنیم.ژوان وایس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۲۱ عدد مگه الدی نیس؟نسخه نمیخاد

نمیدن اینجا بدون نسخه 

باید با نسخه باشه متاسفانه

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
2728
خب برو آزاد داروخانه الان بگير امه نميتوني فردا دوتا بخور اما تا دو سه روز از يه روش ديگه هم جلوگير ...

پس میشه فردا شروع کنم مرسی

من سری قبل داروخونه بهم گفت با همین نسخه بهت میدم باز ولی اینسری گف ایراد گرفتن ‌ک برا هربار نسخه جدید لازمه 

پس میشه فردا شروع کنم مرسی من سری قبل داروخونه بهم گفت با همین نسخه بهت میدم باز ولی اینسری گف ایرا ...

اره ولي حواست باشه جلوگيري داشته باشي

موفقیت من زمانی آغاز شد که نبردهای کوچک را به جنگجویان کوچک واگذار کردم.دست از جنگیدن با کسانی که غیبتم را می کردند برداشتم.دست از جنگیدن با خانواده همسرم کشیدم.دیگر به دنبال جنگیدن برای جلب توجه نبودم.سعی نکردم انتظارات دیگران را برآورده کنم و همه را شاد و راضی نگه دارم.دیگر سعی نکردم کسی را راضی کنم که درباره من اشتباه می کند. آنگاه شروع کردم به جنگیدن برای اهدافم، روياهايم،ايده هايم و سرنوشتمروزی که جنگ های کوچک را متوقف کردمروزی بود که مسیر موفقیتم آغاز شد. هر نبردی ارزش زمان و روزهای زندگی ما را ندارد. نبردهایمان را عاقلانه انتخاب کنیم.ژوان وایس

• کاندوم تاخیری سانلی کالا
  • مناسب برای آقایان و خانم های سرد مزاج
  • لیدوکائین موثر در نوک ذخیره آلت که با جذب مخاطی پوستی موجب تاخیر طولانی تر می شود.
  • افزایش لذت جنسی
  • ماده سرد کننده اکالیپتوس و گل سرخ که تحریک و حساسیت جنسی را افزایش می دهند.
  • ضد حساسیت
  • ضد عفونی کننده
  • ضد قارچ و باکتری
  • جلوگیری از بوی بد واژن
فروش محصولات بهداشت خانواده sanlikala.com (بعد از تحویل هزینه رو پرداخت کنید)