2733
2734
عنوان

جفت خلفیlowlyng

566 بازدید | 82 پست

سلام توبرگه سونو من جفتم خلفی نوشته و دکترم ک امروز دید گف باید کارسنگین نکنم و وسیله سنگین بالا 1 کیلو بلند نکنم و نزدیکی ممنوع 

میخواستم ببینم کسی بوده جفت خلفی داشته باشه و بارداری بدون خطری داشته باشه ؟خیلی نگرانم 

باتموم قدرتم پای بچه هام وامیستم و زندگیشون میسازم ❤
اره جفت خلفی ربطی ب نزدیکی اینا نداره عزیزیم فق باید یکم مواظب باشی

دکترم گف تا 7 ماهگی اصلا نزدیکی نداشته باشم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سلام.منم جفتم خلفی بود و جلو.

باید سعی کنی کارهای سنگین انجام ندی،من کلا نزدیکی نداشتم.ولی تو ماه های آخر خانه تکانی کردم.چهل روز آخر استراحت مطلق شدم.

تو ماه هفت هم سرش چرخید.

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
خیلی میترسم ماه های آخر خطری نداره این مدل جفت ؟

عزیزم من اولین بارداریمه زیاد اطلاعات ندارم ولی اکثرا وقتی جفت پایین باشه میگن نزدیکی نداشته باشین من عروس عمومم خلفی بود ولی فک کنم نزدیکی داشتن

طُ هَـمونـ خونے ڪِـ هَر لَحظـه تو رَگـ هاے مَنع😻❤
فکر کنم بخاطر خلفی بودنش نبوده شاید دلیل دیگه داشته اخه ربطی نداره  ولی بالای هفتاد درصد خلفی ...

سونو ان تی گف 70 درصد پسر ی دختر ناز دارم 😍

سلام.منم جفتم خلفی بود و جلو. باید سعی کنی کارهای سنگین انجام ندی،من کلا نزدیکی نداشتم.ولی تو ماه ه ...

ببخشید منظورم خلفی بود و پایین

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر🙏که داده ات نعمت و گرفته ات امتحان و نداده ات حکمت است.                                   گروه تثبیت💛💛💛قد ۱۵۹.وزن اولیه ۷۸.وزن فعلی۵۷🌺🌺🌺                                      توانایی انسان بی نهایت است، پس تواناتر شو و کارهای بیشتری را انجام بده!
سلام.منم جفتم خلفی بود و جلو. باید سعی کنی کارهای سنگین انجام ندی،من کلا نزدیکی نداشتم.ولی تو ماه ه ...

طبیعی زایمان کردید؟

2706