2737
2734
عنوان

خواب الوچه سبز حامله ام بیایید

9910 بازدید | 45 پست

تعبیرش چیه...از درخت میکندم میخوردم خیلی خوشگل و ابدار بودن😢دلتون نخواد ولی خودم دلم خواست....

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دلم خواس خب

😂😂😂تعبیرشو نمیدونید بعضیا اخه جنسیتو میگن

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2731

وااای دلم خواست 😣

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
وااای دلم خواست 😣

وای منم حالا الوچه از کجا بیارم

تعبیرش اینه که نینیت پسره😅😅😅

الکی؟

2738
وای منم حالا الوچه از کجا بیارم

سبز بود؟؟! 😬😋

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

من خواب آب البالو لواشک ترشک دیدم بعد تمبر هندی دلت نخواد تمبر هندی امروز باید برم بخرم دیگ اونا رو خوردم بچمم پسره 

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده .......❤️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....❤️❤️❤️❤️ تقدیم به پسر دارا
سبز بود؟؟! 😬😋

اررره😢😢😢😢😢از جزیاتش نمیگم خودم دارم هلاک میشم

من خواب آب البالو لواشک ترشک دیدم بعد تمبر هندی دلت نخواد تمبر هندی امروز باید برم بخرم دیگ اونا رو ...

فردا میرم غربالگری حالا ببینم چیع

تو حیاط عموم اینا بود خودشم درخت الوچه از اونجا میکندم...نمیدونن اوتجا چیکار میکردم

2706