2733
2734
عنوان

خانم جلسه ای ویه دنیا بدبختی.

476 بازدید | 70 پست
خواهرم روضه داشت یه خانمی اومده بود کلی ذکر می گفت در مورد پولدار شدن وحاجت گرفتن وعزیز شدن زن برای مردوکلی ذکرایی که سوره های قران بود.ولی یه سوال برام پیش اومده می خوام ببینم نظر شما چیه؟
سوالت لطفا؟
امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چه سوالی؟؟
اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
یکی از این خانومهایی که در مجالس درس دین و اخلاق میدن رو منبر رفته بود و درباره تعدد زوجات برای خانومهای پای منبر میگفت که شوهرهاتون را به تعدد زوجات تشویق کنید و فیض ببرین و ثواب داره😮😮حرفهاش که تموم شد یکی از خانومها رفت پیشش و گفت که خوبه که شما با تعدد زوجات موافقین و من مونده بودم که چطور بیام و خودم را معرفی کنم و کارم را راحت کردین!! من همسر دوم شوهرتون هستم😬😳 خانوم داعیه از شنیدن این خبر از هوش میره.خانومهای دیگه میان و به هوشش میارن و اونی که گفته بود من زن شوهرت هستم، گفت نترس،من اینو گفتم که ایمانت به حرفهات را امتحان کنم.تو که در حد حرفهات نیستی چرا میری رو منبر و زر میزنی😬😜😜😜
خدا....... حتی کمتر از همین ثانیه فرج بابای غریبمون رو برسون امممممممین
اگه فقط بشینی ی جا ذکر بگی شوهرت خیانت نکنه درس نیس توام باید درکنار این ذکر زنانگی و کامل کنی و محبت کنی در کنار ذکر تلاش کن برای نون حلال اون موقع ذکرا درس از آب درمیاد مث اینکه خدا گفته از تو حرکت از من برکتا نگفته ک بشین ذکر بگو تکونم نخور میفرستم برات
💕خدایا برای همه چی شکرت💕
2706