2737
2739

من یه دختر سه سال و نیمه دارم که شوهرم خیلی لوسش میکنه

اصلا بهش نه نمیگه همه ی درخواستهاشو حتی اگه غیرمنطقی باشه پاسخ میده

دخترم هم اصلا احترام به پدرش رو یاد نگرفته علیرغم تاکیدی که من روی احترام به بزرگتر دارم

مثلا دخترم شوهرمو میزنه و شوهرم ذره ای منعش نمیکنه از این کار...

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         

اون سه نقطه م پر میکردی خو قربون شکلت

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به شوهرت وقتی دخترت نیست بگو که دوست نداری بچه رو لوس کنه

چون بچه نباید ببینه پدر و مادر سر یک مسئله با هم اختلاف نظر دارن باید درهرحال جلوی بچه متحد باشید متحد نبودن خودش باعث لوس شدن بچه میشه!

مریمم💙 ***و خدایی که به شدت کافیست***        

دختر منم همینه و هم سن دختر شماست ...باباش امروز براش کف درست کرد واسه حباب بازی .همه رو خالی کرد تو سر شوهرم  😐😑😣 اونم هیچی نگفت فقط گفت بابایی ببین چی شد! بعد رفت دوش گرفت😠

زندگی هدیه ایست ک نباید حروم بشه .شما نمیدونید برگه بعدی زندگی چیه، باید یاد بگیری روی تک تک روزاش حساب کنی.🏖🏞
2738

امشب چندبار محکم دست پدرشو گاز گرفت هر بار که من میگفتم نکن همسرم میخندید به روی دخترم

اخرش موقعی که من داشتم تو آشپزخونه کار میکردم دیدم جیغ دخترم دراومد

فهمیدم دخترم خیلی محکم گاز گرفته و همسرم میخواسته دستش رو بکشه بیرون که دخترم دندوناش درد گرفته

هرچی همسرم گفت برو ببین دندوناش چی شده من نرفتم

گفتم مقصر خودتی،خودت هم درستش کن

زمانی که من به بچه میگم این کارو نکن تو نباید به روش بخندی

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         

منو مامانم هم هفته پیش دقیقا سر همین قضیه با بابام دعوا کردیم ...

داداشم ۶ سالشه هی بابامو میزنه و به بابام میگه باز دلت کتک میخواد😐😐😐بابام میخنده بهش فقط و بوسش میکنه ... من گرفتم داداشمو یه دل سیر زدم و مامانم با بابام دعوا کرد گفت میخوای دستشو هرز کنی ۲ روز دیگه چی میشه این🙄

من که به تربیتشون امیدی ندارم معلوم نیست جی تحویل جامعه بدن

😍😍خدایا شکرت😍😍

ببین من شنیدم میگن وقتی بچه شما رو.میزنه ..شما اعتنایی نکنین...خودش به مرور فراموش میکنه..البته نمیدونم درسته یا نه...بازم میتونی با مشاوران کلینک درمیون بزاری راهنمایت میکنن

دوست داشتی خواهرم برای خونه دار شدنم یک صلوات بفرس.🌺فرستادی بهم بگو.تا منم دوتا برای حاجت شما بفرستم.🌺.اللهم صلی علی محمد و آل محمد و.عجل فرجهم🌹🌹🌹

دوباره آخر شب که اومدیم بخوابیم شروع کرد به گاز گرفتن پدرش و همسرم هم شروع کرد به خندیدن و قربون صدقه دخترم رفتن :/

منم عصبانی شدم با صدای بلند به دخترم گفتم به بزرگترت احترام بذار،حق نداری اینکارو‌بکنی و یه عالمه نکات آموزنده دیگه  

همسرم هم همش داشت میخندید

آخرش از دست اونم عصبانی شدم بلند گفتم‌بسه دیگه

فکر میکنی داری خدمت میکنی به بچه بی تربیت و لوس بارش میاری؟فکر میکنی کار خوبی میکنی بی حرمتی به پدر رو‌یادش میدی؟یکم بابا بودن رو بلد باش،تو داداشش نیستی که هی بزنه تو‌سر و کلت تو پدرشی

2706